У чому переваги роботи з кадровим агентством?

Керівники сучасних компаній роблять впевнений вибір на користь співпраці з кадровими агентствами: як не раз показала практика, це дуже зручно і вигідно, дозволяє в найкоротші терміни зібрати команду професіоналів, разом з якими успішно досягати поставлених цілей.

 

 

На сучасному ринку представлені два різновиди кадрових агентств: рекрутингові агентства і агентства з працевлаштування. І ті, і інші допомагають роботодавцям і здобувачами, а почати співпрацю з ними дуже просто: переважна більшість компаній, що займаються підбором кадрів і консультуванням, мають офіційний сайт - це свого роду візитна картка, де на головній сторінці розміщується актуальна інформація і вказуються всі контакти - телефони і адреси електронної пошти, за якими можна почати співпрацю.

Що необхідно враховувати при роботі з кадровими агентствами?

Їх менеджери щоразу оцінюють шанси на виконання замовлення, який розмістив клієнт. Для цього йому пропонується заповнити бланк заявки, в якому кадрове агентство просить вказати наявні цілі, завдання, побажання, а також терміни підбору персоналу. Безпосередньо підбір персоналу складається з декілька етапів:

  1. по-перше, з пошуку співробітників, які відповідають певним вимогам в наявній базі;
  2. по-друге, з пошуку співробітників з числа працюючих в даний час в інших компаніях;
  3. по-третє, з пошуку по інтернет-ресурсів і засобів масової інформації;
  4. по-четверте, з інтерв'ювання та тестування кандидатів, знайомства з їхніми рекомендаціями з попередніх місць роботи.

Керівники компаній, які звернулися до послуг IT кадрового агентства, можуть в найкоротші терміни знайти грамотних кваліфікованих фахівців. Їм, в свою чергу, потрібна допомога в працевлаштуванні, і вони можуть її отримати. Якщо займатися підбором співробітників самостійно, то часу, сил і засобів буде витрачено дуже багато: фахівці відділів кадрів розповідають, що на пошук співробітника, який буде відмінно справляється зі своїми обов'язками і регулярно підвищувати свою кваліфікацію, можуть йти багато місяців і навіть роки. Все ж співпрацею з кадровими агентствами - найбільш оптимальне рішення в 2021 році. Вартість їх послуг в кожному випадку визначається індивідуально в залежності від спектра, особливостей і складності завдань, які необхідно вирішити, однак усі витрати в будь-якому випадку дуже швидко окупаються.

  • 1