Інтер'єрні рішення для однокімнатної квартири з дитиною

Поява у сім'ї нового члена – величезна радість. Тільки радісна подія змінює сприйняття навколишнього простору не завжди на краще. Де однокімнатна квартира для двох видавалась комфортною, там для трьох вона може втратити свою комфортність. Ми розповімо про деякі секрети дизайнерів інтер'єру, які можуть допомогти вам, поки ви не матимете змогу придбати більш просторе житла з дитячою кімнатою. Отже, топ порад від дизайнерів інтер'єрів по облаштуванню невеликої однокімнатної квартири з дитиною.

Зонуйте приміщення

Відразу слід визначити житлові зони в кімнаті. Вони повинні бути достатніми і зручними для вас і для дитини. Все непотрібне краще викинути, для всього потрібного знайти місце на полицях та під стелею.

Знайдіть місце для всіх

зона ребёнка в однокомнатной квартире

Кожен повинен мати власний «кут». Враховуючи особливий режим для дитини, найбільш логічно буде облаштувати окреме місце для неї. Це можна зробити в шафі чи якійсь ніші, відгородивши її дверима чи ширмою.

Придбайте багатофункціональні меблі та речі

Це можуть бути шафа-ліжко, крісло-ліжко, стіл-книжка та все в такому дусі. І замість шести елементів інтер'єру ви отримаєте лише три, які не будуть захаращувати простір.

Облаштуйте балкон

дизайн зоны отдыха на балконе

Цей простір може відчутно допомогти молодим батькам. Попередньо його потрібно добре утеплити. А що ви там зробите: робочий кабінет, дитячу, частину кухні або містку комору – вирішувати вам.

Перегородки, ширми та штори

Універсальні засоби для зонування приміщень. Вони допоможуть відокремити дитячу частину від дорослої або приховати безлад, властивий квартирі з дитиною, від чужих очей. Просто і швидко монтуються, також просто демонтуються.

Місце для іграшок

место для хранение игрушек в однокомнатной квартире

В квартирі, де живе маленька дитина, потрібно відразу визначити місце, де «житимуть» іграшки. Для такого випадку дизайнери інтер'єру радять обзавестися якоюсь великою, але порожньою всередині ємністю. Наприклад, ліжком з підйомним механізмом або скриньками, що висуваються, або красивим плетеним кошиком з кришкою, що закривається.

Додайте полиці

Найкращий спосіб систематизувати речі та сховати їх подалі від малюка – підняти їх вище. Для цього відмінно підійдуть полиці або етажерки, які допоможуть освоїти квартиру у вертикальній площині.

Двох'ярусне ліжко

двухъярусная кровать с рабочим местом

Це ще один із способів освоєння простору у вертикальному напрямку. Дітям він дуже подобається, бо має у своїй основі ігрову ідею. Навіть якщо у вас не двоє, а одна дитина, на першому ярусі можна організувати дитяче робоче місце для творчості та навчання.

Скрині та валізи

На думку дизайнерів інтер'єру, для невеликого простору однокімнатної квартири – це найкраща альтернатива журнальному чи чайному столику. Вінтажні валізи та дерев'яні скрині відмінно впишуться в будь-який інтер'єр і слугуватимуть додатковим місцем для зберігання сезонних речей.

Як показує багаторічний досвід розробки дизайну інтер'єрів, невелика однокімнатна квартира для молодої сім'ї – зовсім не привід засмучуватися. При правильному підході до організації всього простору і дещиці фантазії ви зможете організувати її так, щоб було зручно всім.

  • 1