Внутрішньопідлогові конвектори та їх переваги

Внутрішньопідлогові конвектори зазвичай користуються популярністю в будинках і квартирах з панорамними вікнами. Справа в тому, що радіатор псуватиме загальне візуальне враження про приміщення, а батареї встановлювати біля вікон не зовсім доцільно, по-перше, це порушує техніку безпеки, а по-друге, вікна постійно запотіватимуть від тепла, що виробляється батареєю, тому доведеться часто їх мити. На допомогу в цьому випадку прийшли внутрішньопідлогові конвектори принцип роботи яких полягає у виробленні тепла в повітряні маси.

 

До речі, придбати внутрішньопідлогові конвектори Verano можно тут за привабливою вартістю.

Переваги

Що ж до переваг внутрішньопідлогових конвекторів, то вони полягають у наступному:

  • Безпека експлуатації. Встановлюється внутрішньопідлогові конвектори, фахівці в обов'язковому порядку накривають їх спеціальною решіткою, яка не нагрівається до межі, що забезпечує мешканцям повну безпеку використання конвекторів.
  • Економія коштів. Працюючи внутрішньопідлогові конвектори споживають приблизно на тридцять відсотків менше води, ніж стандартне опалення, що дає змогу заощадити значну суму коштів.
  • Компактність пристрою. Внутрішньопідлогові конвектори практично не помітні в інтер'єрі і тому зовсім його не псують і не бентежать, що стосується решітки, її можна підібрати в колір підлоги.
  • Швидкість прогріву. Завдяки потужним вентиляторам внутрішньопідлогові конвектори здатні обігріти приміщення значно швидше, ніж звичайні радіатори або навіть батареї.
  • Форма. Незважаючи на те, які у вас підлоги та приміщення під ними, можна знайти внутрішньопідлогові конвектори, які б підходили формою до вашого приміщення. Справа в тому, що конвектори виробляються в різних формах.

Види внутрішньопідлогових конвекторів

Слід також відзначити, що існує всього два види внутрішньопідлогових конвекторів, і вибираючи цей пристрій ви повинні чітко розуміти характеристики цих видів:

  1. Водяний. Основу такого внутрішньопідлогового конвектора складатиме спеціальний короб, що виготовляється з нержавіючої сталі. Завдяки трубці, встановленій у конструкції, нагріта вода циркулюватиме в конвекторі і нагріватиме приміщення до певної температури. Плюс такого виду внутрішньопідлогового конвектора в тому, що при недостатній потужності прогріву приміщення можна легко встановити в конструкцію додатковий вентилятор.
  2. Електричний. Зовні цей конвектор можна сплутати з водяним, проте їх принцип роботи кардинально відрізняється. Виходячи з назви, можна дійти невтішного висновку, що електричний конвектор нагріває приміщення з допомогою електроенергії. Виготовляють таку конструкцію з різних матеріалів, наприклад, мідь, сталь, кераміка або алюміній.

Незважаючи на те, який вид внутрішньопідлогових конвекторів вас цікавить, звертатися за покупкою слід до перевірених інтернет-магазинів, щоб не нарватися на шахраїв. Співпрацюючи з магазином, вказаним вище ви виключаєте будь-які шахрайські махінації.

  • 1