Тканина брезент: плюси та мінуси

 

 

Протягом багатьох років брезент був одним із найміцніших з усіх текстильних матеріалів. Ці полотна практично єдині, які зазвичай використовуються для захисту від вогню, вологи та різних несприятливих зовнішніх умов. До речі, брезентові покриття активно використовують пожежники.

 

 

У текстильній промисловості був випущений величезний спектр матеріалів, які можуть успішно замінити цю важку тканину, що не складається, у повсякденному житті та інших сферах діяльності. Але й області, де брезент немає собі рівних.

Пошиття виробів з нього призначене не тільки для екіпірування туриста або військовослужбовця. Тканина використовується у побуті. Часто шиють неймовірно красиві штори, фото яких можна знайти в Інтернеті. Але в цьому випадку слід звернути увагу на щільність тканини та її фактуру. Не вибирайте дуже велику щільність, оскільки це зробить виріб нееластичною і важкою.

Торгові мережі часто використовують брезент для шиття різних покриттів. Ці чохли використовуються для інструментів, автомобілів, човнів, електротехніки та багато іншого. Пошити такий виріб можна самостійно, головне - правильно вибрати, перейшовши за посиланням https://mirtentov.ru/brezentovaya-tkan.html, щільний брезент. Водонепроникна тканина зазвичай використовується для електротехнічних виробів чи транспортних засобів. Автомобіль або мотоцикл можна безпечно припаркувати на подвір'ї, не побоюючись несприятливих погодних умов.

Брезент - матеріал, що володіє безліччю переваг, серед яких варто перерахувати такі:

  1. Міцність – тканина не боїться проколів та розривів.
  2. Висока зносостійкість, яка не має ніякого іншого матеріалу.
  3. Наявність вогнезахисних та водонепроникних властивостей, залежно від типу тканини.
  4. Тривалий термін служби – при належному догляді матеріал прослужить протягом 50 років.
  5. Екологічна безпека.
  6. Доступність ціна.

Незважаючи на безліч плюсів, брезент має свої недоліки — це:

  • Складність прання пов'язана з великою вагою вологого матеріалу.
  • Не рекомендується використовувати при негативних температурах.
  • Брезентове екіпірування досить важке для однієї людини.

Добре просушіть його та зберігайте тільки в теплому та сухому місці.

  • 1