Особливості сонячних електростанцій

 

Відновлювані види енергії набувають все більшого поширення. До них належать сонячні електростанції. Вони можуть мати промислові масштаби та займати величезні площі, а можуть бути встановлені на присадибній ділянці або на даху будинку.

 

 

Як будь-які технічні об'єкти, сонячні панелі та інше обладнання такої електростанції вимагають перевірки та обслуговування. Для цього необхідно звертатися до компанії, яка має спеціальні інструменти, дрони для моніторингу сонячних батарей та електротехнічну лабораторію.

Переваги сонячних електростанцій

Сонячні електростанції, які можна замовити ось тут, підходять для тих місць, де є велика кількість сонячних днів на рік. Важливо також врахувати наявність високовольтних мереж, яких можна підключати дані об'єкти передачі електроенергії. Панелі повинні бути орієнтовані на південну сторону та не перебувати в зоні затінення іншими об'єктами.

Якщо сонячні батареї розташовуються на землі, то чим нижча вартість земельної ділянки для їх встановлення, тим вигідніше за умови їх великої кількості.

У наші дні все більше власників приватних будинків мають сонячні панелі на дахах. Такі електростанції мають дуже великий потенціал. Адже електроенергія споживається там, де вона й виробляється, та її надлишки реалізуються, приносячи прибуток. Підприємці встановлюють панелі на дахах офісних будівель та промислових об'єктів. Електростанції на даху можуть забезпечити потужність у десятки мегават.

У літню пору, коли потрібна електроенергія для роботи систем кондиціювання повітря, вона виробляється в максимальному обсязі в найспекотніші дні.

Переваги встановлення сонячних панелей:

  1. одержання резервного джерела енергії;
  2. можливість отримання додаткового прибутку;
  3. швидка окупність об'єкта - протягом двох-трьох років;
  4. екологічно чисте виробництво електроенергії.

Час, необхідний для встановлення сонячних електростанцій, залежить від потужності об'єкта. Для типових проєктів зазвичай потрібно лише кілька днів на виконання всіх робіт - від будівництва та монтажу до налагодження обладнання.

Експерти вважають, що у майбутньому на даху кожного будинку буде встановлена ​​сонячна електростанція. Це дозволить оптимізувати споживання електроенергії та позитивно позначиться на захисті довкілля.

  • 1