Розсувні системи Рейнарс - види та варіанти використання

Якщо у вас є бажання перетворити власний будинок у стильний та сучасний, рекомендуємо придбати та встановити алюмінієві розсувні системи Рейнарс. Вони допоможуть створити домашній затишок, додадуть більше світла у приміщення, а також що найголовніше зможуть забезпечити звукову та теплоізоляцію. Системи Reynaers відомі своєю міцністю, стійкістю до корозії, надійністю і тривалим терміном служби. Про якість систем від цієї компанії можна говорити довго, але краще вибрати необхідний варіант та встановити їх в офісі, квартирі чи заміському будинку та особисто переконатися у характеристиках і раціональності їх використання.

Розсувні системи Reynaers Aluminium для вікон та дверей у Києві (Україна)

Вимоги до якості розсувних систем та їх види

Високі вимоги до функціональності та беззаперечної зручності при використанні алюмінієвих систем у в побутових умовах та комерційній інфраструктурі спонукають виробника створювати багато різноманітних форм і видів світлопрозорих конструкцій. Офіційний бренд Рейнарс пропонує різні варіанти з необхідними механізмами відкриття для облаштування дверних та віконних отворів.

Розсувні системи Reynaers Aluminium для вікон та дверей у Києві (Україна)

На сайті компанії пропонуються:

  • Підіймально-розсувні мають високу стійкість до злому, а також герметичність, яка забезпечена можливістю опускання рухомої стулки.
  • Паралельно-зсувні мають високий показник енергоощадження, а також прекрасні звукоізоляційні властивості.
  • Розсувні - це прості, класичні моделі, які вирізняються простою конструкцією та достатнім коефіцієнтом теплоощадження. 
  • Конструкція "гармошка" дозволяє відкривати двері всього одним рухом - складанням в один бік. Щодо теплоізоляції, то вона залишається на високому рівні.

Для кого призначені розсувні конструкції?

Моделі дверей Рейнарс, що мають розсувний механізм найчастіше замовляють для приватних будинків, власники яких зацікавлені у тому, щоб створити сучасний інтер'єр у стилі промислового лофту, хайтек та інші трендові та авжеж функціональні простори.

За допомогою великої кількості скління та легкості, але водночас міцності можна створити неповторний дизайн, який дозволить милуватися розкішними краєвидами. Часто їх використовують для оформлення офісних приміщень та обладнання і відокремлення робочих місць. Особливістю цих концепцій є можливість створити затишок і розкреслити навіть невеликі площі, додавши офісу більшого престижу та гармонії для працівників.

Переваги розсувних дверей від компанії Рейнарс

Є декілька причин вважати продукцію бельгійської компанії лідером:

  • Довговічність. Оскільки компанія постійно тестує свої вироби, вони змогли досягти неймовірного показника щодо терміну використання.
  • Безпековий показник. Стійкість до злому, пожежобезпечність, а також екологічність є великою перевагою.
  • Міцність. Продукція не боїться перепадів температур, ультрафіолетового випромінювання, не піддаються деформації.
  • Естетизм. Усі алюмінієві системи підлягають задоволенню потреб користувача в тому плані, що їх можна фарбувати у будь-який колір для створення певної атмосфери.
  • Ремонтовідновлюванність. Наявність змінних частин та необхідної  фурнітури подовжують терміни користування.

Детальніше ознайомитися з кожною розсувною системою ви можете на офіційному вебсайті.

 

  • 1