Ключові переваги сотового полікарбонату та його застосування

 

Полікарбонат – синтетичний матеріал з унікальними властивостями. Він легкий, міцний, енергозберігаючий, безпечний, тому широко використовується у цивільному будівництві. Сотовий полікарбонат, отриманий із вугільної кислоти, використовується для виробництва листів або панелей для заміни скла або кришталю.

 

Нижче докладніше розповімо про сотовий полікарбонат, його переваги та застосування. А замовити сотовий полікарбонат радимо, перейшовши за посиланням https://polikarbonat.net.ua/ru/monolitnyj-polikarbonat/ вже зараз.

Що таке листи сотового полікарбонату?

Сотовий полікарбонат, крім того, що він естетичний та економічний у порівнянні зі склом, ще й набагато безпечніший, практичніший і піддається холодному вигину. Ця остання характеристика дуже важлива, оскільки вона дозволяє простим способом створювати криволінійні стіни та стелі.

Листи мають високу прозорість, світлопропускання близько 78%. Крім прозорості, вони мають відмінні ізоляційні якості та хорошу механічну стійкість, що значно знижує витрати на електроенергію.

Комірчаста структура цих панелей робить їх легкими й, отже, простими у використанні, обігу, установці, а також вони дуже стійкі до ударів, тріщин та навантажень. З цієї причини ми часто знаходимо листи зі сотового полікарбонату на зовнішніх дахах терас, світлових люках та мансардних вікнах.

Застосування сотового полікарбонату

Застосування сотового полікарбонату у світі цивільного і промислового будівництва надзвичайно широко: глухі вікна, що відкриваються, полиці, ширми, прозорі зони в поєднанні з сендвіч-панелями, перегородками й т.д. є основними елементами, які виробляються за допомогою цього матеріалу.

Листи сотового полікарбонату мають високі показники світлопропускання (до 88% в 10 мм). Вважаючи за краще використання природного світла, вони ідеально підходять для:

  • огородження терас та поручнів;
  • використання у сховищах та світлових люках;
  • скління дахів (теплиць, терас біля басейнів).

Таким чином, використання цих панелей ефективно не тільки в технічних та функціональних цілях, а й в архітектурних проєктах. Ми часто знаходимо їх у великих кімнатах для організації внутрішнього простору. Крім того, це стримані та водночас дуже елегантні елементи, які підходять для будь-якого домашнього чи професійного контексту.

Листи сотового полікарбонату також можна використовувати як фільтри для утримання ультрафіолетового випромінювання: достатньо нанести на поверхню спеціальну захисну плівку.

  • 1