Офісний переїзд: особливості, основні етапи

У випадках, коли компанія розширюється, її співробітникам стає тісно в офісі й власник вирішує перевезти його в просторіше приміщення. Самостійно перевезти всі офісні меблі, документацію, канцелярію та техніку практично неможливо, це займе величезну кількість сил та часу. Саме тому послуга офісного переїзду в сучасному світі набуває все більшої популярності й стає більш затребуваною. Для цього потрібно лише вибрати мувінгову компанію та оформити замовлення. 

 

У чому особливість офісного переїзду?

Але, перш ніж замовити перевезення, перейшовши за посиланням https://crown-cars.com/ofisnyi-pereezd-kiev, необхідно ознайомитися з особливостями офісного переїзду:

 1. Планування. Не можна приступати до переїзду, ретельно не спланувавши його, оскільки це може призвести до зайвих витрат як часу, так і фінансів.
 2. Підготовка. Навіть якщо ви замовите перевезення, у вартість якого включено збирання та розбирання меблів, підготуйте їх, розвантажте від документації, розсортуйте канцелярію, протріть поверхні. Така підготовка допоможе заощадити на зайвих послугах вантажників.
 3. Упаковування. Якщо є така можливість, потрібно запакувати всі дрібні предмети в коробки, сортуючи їх. Коробки потрібно добре закрити та заклеїти скотчем, після чого підписати коробку маркером. Від того, наскільки правильно та добре будуть упаковані речі, залежатиме їхня цілісність під час переїзду офісу.

Підготувавши офісні речі до переїзду, можна не тільки бути впевненим у тому, що нічого не забудеться, але й у тому, що всі речі будуть доставлені на нове місце у безпеці. Найважливіше у цій справі, діяти злагоджено та контролювати кожен крок. 

Етапи офісного переїзду

Офісний переїзд - це захід, для якого варто замовити вантажників, тому що перевозиться велика кількість меблів, техніки та інших предметів, а досвідчений фахівець знає, як завантажити, розвантажити та перевезти абсолютно все.

Переїзд офісу з місця на місце має здійснюватись поетапно:

 1. Визначте фронт робіт з урахуванням особливостей речей, що перевозяться. Це потрібно для того, щоб підібрати відповідний пакувальний матеріал і забезпечити збереження речей і техніки при їх транспортуванні.
 2. Меблі в офісі повинні бути демонтовані, всі дроти від техніки від'єднані, а крихкі елементи упаковані із застосуванням спеціального пакувального матеріалу.
 3. Етап контролю упакування офісного майна в коробки та їх маркування.
 4. Підготовка документації, її сортування та пакування перед транспортуванням з використанням спеціального пакувального матеріалу.
 5. Етап збирання особистих речей офісних працівників. На цьому етапі самі співробітники підприємства беруть участь у процесі, складуючи у коробки всі необхідні речі та предмети особистого користування.
 6. Етап упакування та маркування найцінніших речей в офісі. Такі речі виносяться і вантажаться в транспорт теж в останню чергу.
 7. Завантаження речей, що перевозяться в транспорт, та їх перевезення на нове місце.

Етапність процесу офісного переїзду дозволяє здійснити його максимально швидко та якісно.

 • 1