Ортопедичний та анатомічний матрац: переваги, відмінність

Вибір матраца — відповідальне завдання, оскільки від спального місця залежать не лише якість сну та самопочуття вранці, а й здоров’я хребта. Серед величезної різноманітності моделей можна розгубитися. Ортопедичний або анатомічний матрац — який обрати? Обидва види забезпечують якісну підтримку тіла, але відрізняються складом та властивостями.

 

Особливості анатомічних матраців

У цих моделях наповнювачем є м’які та термочутливі матеріали, такі як латекс і пінополіуретан. Вони мають обволікальну поверхню та адаптуються до контурів тіла, тобто підлаштовуються під індивідуальні вигини людини. Завдяки цьому тиск рівномірно розподіляється поверхнею, забезпечується точкове підтримання кожної окремої зони.

Анатомічні матраци сприяють швидкому розслабленню м’язів і нормалізації кровообігу. Вони рекомендовані людям, діяльність яких пов’язана із серйозними фізичними навантаженнями, наприклад спортсменам, будівельникам. Проте ці вироби протипоказані за наявності захворювань спини, таких як грижі, остеохондроз, сколіоз тощо. М’яка основа може спричинити прогресування хвороби.

Особливості ортопедичних матраців

Ортопедичні матраци бувають пружинними та безпружинними, як наповнювач можуть містити ті самі латекс і пінополіуретан, а також повсть, синтепон та інші матеріали. Ці моделі не мають вираженого анатомічного ефекту, є жорсткішими. Проте вони належать до виробів медичного призначення, оскільки підтримують хребет у природному (анатомічно правильному) положенні, завдяки чому запобігають зміщенню хребців, сприяють відновленню функцій опорно-рухового апарату.

Ортопедичні матраци — універсальні, вони підходять дорослим і дітям різного віку. Фахівці рекомендують вибирати такі моделі:

  • для формування правильної постави, профілактики викривлення хребта;

  • при проблемах зі спиною та сколіозі, болях у шиї;

  • людям, які ведуть малоактивний спосіб життя: проводять багато часу за комп’ютером, в автомобілі, офісі;

  • за наявності зайвої ваги.

Де придбати якісний матрац

ТМ «КІМА» — невелике сімейне виробництво, розташоване у Волинській області, яке вже понад 15 років спеціалізується на виготовленні спальних речей. Тут немає конвеєрів, кожен етап контролюється майстрами, першорядна увага приділяється якості продукції. Компанія замовляє лише матеріали та фурнітуру, а всі вироби створюються власними ресурсами — від вибору матеріалу наповнювача та його розкроювання до ручного зшивання настилів, щоб зменшити кількість клею, і пакування.

Матраци ортопедичні КІМА — це 100% українська продукція, призначена для людей, яким важливе не ім’я бренда, а висока якість за справедливою ціною.

 

  • 1