Що таке сонячний генератор?

Promotion

Термін "сонячний генератор" зазвичай означає поєднання портативних сонячних панелей, акумулятора, зарядного пристрою та інвертора в одному пристрої, який дозволяє отримувати, зберігати та розподіляти енергію від сонця.

Сонячні генератори популярні у походах, на човнах, у подорожах на позашляховиках та як аварійне резервне харчування.

На відміну від традиційного генератора, який зазвичай працює на газі, дизельному паливі або пропані і включає двигун, паливний бак і генератор змінного струму, сонячний генератор не має рухомих частин. По суті, вони складаються із чотирьох елементів:

  • Портативні сонячні панелі - вловлюють енергію сонця
  • Акумуляторна батарея зберігає енергію, отриману від сонячних панелей.
  • Контролер заряду сонячної батареї - керує кількістю енергії, що надходить у батарею
  • Сонячний інвертор - перетворює сонячну енергію на електрику.

Таким чином, сонячний генератор – це, по суті, портативна батарея з декількома фотоелектричними (PV) панелями, встановленими для збирання сонячного світла.

Коли йдеться про придбання переносної електростанції, одним із найкращих варіантів на сьогоднішній день є продукція компанії Джерекі. Перейдіть за посиланням вище та знайомтеся з модельним рядом.

Портативний сонячний генератор виявляється відмінним джерелом живлення, незалежно від того, перебуваєте ви в дорозі, поході або потребуєте електрики під час відключення електроенергії. Залежно від ситуації, вам може знадобитися сонячний генератор з різними розетками, особливо у надзвичайних ситуаціях, коли у вас є кілька енергозалежних пристроїв та приладів. Як правило, сонячні генератори мають 12-вольтові розетки, розетки змінного струму та USB-порти, що дозволяють заряджати різні пристрої.

Принадність наявності декількох варіантів зарядки в портативному генераторі полягає в тому, що ви можете отримати необхідну вам енергію у зручний для вас час. Наприклад, можна підключити смартфон безпосередньо до USB-порту для заряджання, а потім приєднати подовжувач до розетки змінного струму для живлення гірлянд.

У більшості випадків у вас є можливість придбати такі компоненти, як сонячні батареї та панелі окремо, хоча ви також можете купити їх у вигляді повного комплекту "все в одному". Ми рекомендуємо придбати ті комплектуючі, які необхідні для вироблення та зберігання достатньої кількості електроенергії для використання за призначенням.

  • 1