Існує ціла група факторів, на які потрібно звертати увагу при виборі покрівельного покриття. У першу чергу слід виділити тривалий термін служби, надійність покрівлі, а крім цього і привабливість будівлі.

Серед пропонованих сьогодні на ринку покрівельних матеріалів особливої ​​уваги заслуговує металочерепиця. Більш детальну інформацію про металочерепицю і про інших покрівельних матеріалах ви зможете ознайомитися на сайті. Повернемося до металочерепиці. Із застосуванням цього матеріалу можна зводити нові будинки, а також проводити роботи з реконструкції будівель, які давно введені в експлуатацію. З її допомогою можна прикрасити споруди будь-якого типу. Винятком є ​​лише плоскі дахи, для покриття яких застосовують інші матеріали. Допускається використання металочерепиці виключно в ситуації, коли кут нахилу ската покрівлі перевершує 14 градусів.

Можна виділити кілька параметрів, за якими виділяються один від одного види металочерепиці, пропоновані в наші дні. До їх числа слід віднести черепичний малюнок, ширину і висоту хвилі, типи полімерних покриттів і кольорове оформлення.

Металочерепиця може мати різну геометрію профілю, що визначається устаткуванням, використаним для його виготовлення. Щоб простіше було розрізняти види профілів, вони мають відповідні торгові назви: Еліт »,« Монтеррей »,« Класік »,« Каскад »і так далі. Варто сказати, що від виду профілю залежить як зовнішній вигляд продукції, так і перелік технічних вимог, які пред'являються до монтажу. Найчастіше металочерепиця має вигляд, який ідентичний вигляду натуральної черепиці.

Слід зауважити, що якість виготовлення металочерепиці впливає на те, як буде виглядати і весь покрівельний килим. Якщо в процесі виробництва і укладання металочерепиці були дотримані всі вимоги, то вона видається єдиним цілісним покриттям. При даному варіанті ніщо не вказує на присутність стиків листів. Потрібно відзначити, що високий попит на цей покрівельний матеріал пов'язаний з естетичним виглядом металочерепиці, надійністю, а також простотою установки.

До числа переваг даного матеріалу слід віднести здатність прекрасно справлятися з температурними коливаннями. Також металлочерепице під силу зберігати незмінними свої властивості, коли на неї свій вплив роблять зовнішні фактори: сніг, вітер. При цьому покриття в стиках і швах залишається герметичним.

По суті, металочерепиця є нічим іншим, як рифленим листом із сталі, захист якому забезпечує багатошарове декоративне покриття. Але даний термін відрізняється достатньою ємністю. Під ним розуміються і матеріали, що відрізняються товщиною сталевої основи і типами використовуваних захисних покриттів.

На сегодняшний день мы можем предложить Вам металлочерепицу Ruukki (Финляндия), Blachy Pruszynski , ZARTMET (Польша) и отечественных производителей.


Фирма ООО «ИВБУД Сервис» является официальным дилером компаний:

 
Отечественные производители

 

У цій категорії немає статей. Якщо дочірні категорії показуються на цій сторінці, то вони можуть містити статті.

Дочірні категорії

  • 1