Обігрів покрівлі

Для антіобледенітельних систем дахів та водостоків використовується система кабелів і міні метеостанція з центральним шафою управління.

Що ж таке обігрів покрівлі? Давайте розберемося в цьому.
Ви звертали увагу на понівечені дахи будинків, жолоби для відведення води, обірвані водостічні труби? Причина всіх цих заворушень і нескінченних ремонтів водостічної системи криється в неправильно організованому снігозатримання, утепленні покрівлі і як наслідок величезному освіту полою, саме вона основна причина настільки непривабливого вигляду часом дуже дорогих будинків. Однак навіть якщо ваша дах правильно утеплений, в деяких місцях покрівлі все одно може утворюватися ожеледь. Оскільки будь-яка навіть відмінно утеплена крівля має певний коефіцієнт тепловтрат. Особливо сильно полій утворюється на мідних і металевих дахах, водостічних жолобах і трубах. Ті, хто вже стикався з цією проблемою, знають, що ремонт даху - дороге задоволення і часом обходиться нітрохи не дешевше нового даху. Крім усього іншого, утворення бурульок і схід снігу з даху по периметру небезпечний для життя і може призвести до трагедії. Для того щоб уникнути всього перерахованого вище, необхідно забезпечити для талої води безперешкодний спуск до рівня землі, де з ними вже набагато простіше впоратися. Для цього й існують спеціальні кабельні системи антиобледеніння та обігріву дахів (покрівлі).

Для того щоб фахівцям найбільш точно зробити розрахунок, в першу чергу необхідно встановити причини скупчення снігу і намерзлого льоду на даху.

Основна причина утворення полою - це перепад температури між центральною частиною покрівлі і краєм даху з розташованими на ньому водостоками, який може виникати також з кількох причин. Дуже часто при будівництві будинку формі даху надається значення тільки з точки зору естетичного вигляду або бажання майбутнього власника. Як правило, жертвують горищним приміщенням, маючи в своєму розпорядженні безпосередньо під дахом житлові приміщення або технічний поверх без застосування відповідної теплоізоляції. І те й інше веде до однакових наслідків.

Друга причина є прямим наслідком погоди, яка може створити умови для зледеніння навіть на ідеальній, з конструкторської точки зору, даху. Особливо небезпечна для даху весна з її різкою зміною температур і переходом через нульову позначку не тільки протягом місяця, але і протягом доби. Різка зміна температур призводить до швидкого охолодження повітря, а, отже, водостоків, які остигають значно швидше, ніж дах, яка зберігає тепло набагато довше, тим самим, створюючи ідеальні умови для утворення бурульок.

Об'єднання двох зазначених причин створює ідеальні умови для утворення бурульок і льоду протягом всього зимового періоду.

Система антиобледеніння та обігріву даху (покрівлі) - це складна кабельна система, яка встановлюється на даху будь-якої конфігурації для запобігання замерзання води в водостоках або у водостічних трубах, а також у місцях, де є небезпека обмерзання або утворення сніжних наносів. Система забезпечена блоком управління для визначення небезпечних меж температури і вологості, блоком енергопостачання та захисту, що дозволяє їй працювати в будь-яких погодних умовах.

Ідеально було б запланувати систему захисту даху від обмерзання ще на етапі її проектування, щоб зарезервувати електричну потужність і провести монтаж безпосередньо в процесі покрівельних робіт, знизивши тим самим вартість і трудомісткість.

Системи кабельного обігріву покрівлі (даху) є найбільш складними з точки зору проектування і проведення розрахунків основних параметрів. Щоб врахувати всі особливості даху: наявність теплоотводов, виступаючих комірів мансардних вікон, козирків, внутрішніх кутів (ендови), плоских ділянок, водостоків та водостічних труб, фахівцям необхідно виїхати безпосередньо на місце.

Існує безліч видів конструкцій дахів і ще більше схем монтажу, створюють різні умови роботи кабельної системи. Ми можемо гарантувати, що наші інженери прорахують для вашого будинку ідеальну систему, яка не тільки збереже зовнішній вигляд будинку, але і максимально убезпечить життя близьким Вам людям.

Як же працює ця складна система обігріву покрівлі та водостоків?

Кожна дах має найбільш уразливі місця: жолоби, водостоки, ендови (внутрішні заломи), в які і укладається гріючий кабель, з'єднаний в єдину систему з датчиками температури і вологості. Датчики встановлюються безпосередньо на даху, де зчитують погодні умови і передають свідчення на терморегулятор, який і керує всією цією складною системою. При випаданні опадів у холодну пору року або при підвищенні вологості (під час відлиги відбувається крапельне подтаіваніе снігу) система включає кабель, який починає випромінювати тепло, розтоплюючи сніг та можливі перешкоди на всьому шляху прямування талої води.

Обігрів даху, Антикригові дахів

Правильне проектування, вироблене з урахуванням всіх особливостей даху та природних умов регіону, де буде використовуватися кабельна система, дозволяє практично повністю виключити обледеніння дахів та водостоків. При цьому енергоспоживання буде незначним за рахунок високотехнологічних терморегуляторів і датчиків, що працюють в режимі очікування, коли в роботі системи обігріву покрівлі немає необхідності і включають систему в потрібний момент. Наша компанія з допомогою найдосконаліших світових технологій допоможе зберегти красу та безпеку Вашого будинку на довгі роки.

Для консультацій з питань монтажу обігріву покрівлі та водостоків, Ви можете зателефонувати нам, або поставити он-лайн запитання фахівцю. Замовити монтаж обігріву водостоків або пристрій антиобмерзання Ви можете в розділі "замовлення послуг", або для замовлення монтажу обігріву даху Ви можете викликати спеціаліста, який обстежує ваші водостоки і зробить необхідний висновок про майбутні роботах. Вартість монтажу обігріву даху Ви можете переглянути в розділі "ціни", або зателефонувавши нам, фахівці вислухають вас, зададуть навідні питання і допоможуть оценять майбутні роботи.  • 1