Металочерепиця - надійний дах над головою!

Будівництво - це завжди актуально, потреба в новій житлоплощі і будівлях промислового призначення зростає з кожним роком. Звичайно будь-яка людина, який вирішує щось будувати, турбується про якість будівельних матеріалів, їх надійності і вартості. Динамічно розвіваються будівельна галузь на сьогоднішній день пропонує величезну кількість високоякісних матеріалів різної цінової категорії для побудови надійного фундаменту, теплих стін і міцної даху.

Без сумніву всі частини будинку повинні бути зроблені якісно і як то кажуть «на віки», але особливу увагу в будь-якій споруді необхідно приділити даху, яка виконує найважливіші функції по захисту внутрішніх приміщень від опадів і холоду. Матеріалів для покрівлі на сьогоднішній день на ринку представлено дуже багато, але безперечним лідером за популярністю є металочерепиця, яка крім якості, гарного зовнішнього вигляду і зручного монтажу відрізняється доступною вартістю. Вона чудово імітує натуральну черепицю і нічим не поступається їй по надійності і довговічності.

Металочерепиця являє собою покрівельні листи різного розміру, які виготовлені з оцинкованої сталі з полімерним шаром різних кольорів. Візерунок на аркуші може бути найрізноманітнішим, він залежить від типу обладнання, на якому був виготовлений. Найчастіше малюнок максимально наближений до натуральної черепичної покрівлі.

Цей практичний і доступний матеріал з'явився на ринку не дуже давно, але швидко завоював популярність серед будівельників. Перші листи металочерепиці були випущені англійською компанією близько шістдесяти років тому. З тих пір оцинковані листи поступово стали використовувати по всьому світу. На сьогоднішній день найбільшими виробниками вважаються Швеція і Фінляндія. Фінська покрівля - це практично еталон якості металочерепиці.

Металочерепиця - це практично універсальний матеріал для покрівлі. Листи дуже легкі, тому без проблем транспортуються і встановлюються на даху. Завдяки гнучкості і різноманіттю форм їх можна класти на самі різні поверхні. Також цей покрівельний матеріал відмінно переносить низькі температури, спеку, дощ, сніг, град і вітер, тому його можна без побоювань використовувати в суворих кліматичних умовах.

Металочерепиця підходить для будівництва будинків різного призначення. Вона чудово виглядає як на житлових будинках, так і на магазинах і промислових об'єктах. Загальні витрати на покупку, перевезення і установку оцинкованих листів в порівнянні з іншими матеріалами набагато вигідніше у фінансовому плані. Також металочерепицю можна сміливо класти поверх старої покрівлі, яка виступить в ролі додаткового ізолюючого шару. Великий вибір кольорів та фактур дозволяє оформити дах красиво, стильно й оригінально.

Незаперечний плюс металочерепиці - це легкість аркушів, яка дозволяє заощадити кошти на доставці і монтажних роботах, а також полегшити кроквяну систему будівлі. Також немає необхідності купувати комплектуючі матеріали - вони йдуть разом з листами.  • 1