Полімерне покриття металочерепиці

Сьогодні з вибором матеріалу для покрівельного покриття більшість забудовників не відчувають труднощів. Люди, керуючись здоровим глуздом і позитивними відгуками знайомих, вибирають для цієї мети металочерепицю. Але от для того, щоб правильно вибрати потрібний вид цього покрівельного матеріалу необхідно володіти хоча б невеликими знаннями про характеристики, які визначають його якість. До того ж, людина завжди готова заощадити, але при цьому твердо пам'ятає, що «скупий платить двічі».

На якість металочерепиці впливають три основні фактори: якість є її основою сталевих листів, вид полімерного покриття і дотримання необхідних технологій при її виробництві. Якщо марка стали дилетанту в металознавстві багато не розповість, тут доводиться цілком покладатися на порядність виробника, то товщина сталевого листа є критерієм, за яким ви можете судити про якість металочерепиці. Для того щоб покрівля володіла достатньою міцністю, необхідно, щоб основою металочерепиці був сталевий лист не тонше 0,45 мм. Більш тонка сталь деформується навіть під вагою покрівельника і годиться тільки для виготовлення комплектуючих елементів покрівлі.

А ось серед видів полімерного покриття замовник має більш широкі можливості вибирати, грунтуючись на майбутніх умовах експлуатації металочерепиці і товщині свого гаманця. Всі види існуючих полімерних покриттів, так чи інакше, виконують захисні та декоративні функції. Якість їх виконання визначається фізико-хімічними властивостями покриття.

Найпоширенішим в Росії і найдешевшим полімерним покриттям є глянцевий поліестер. Вихідним матеріалом для нього служить поліефірна фарба. Поліестерове покриття найтонше з усіх існуючих (товщина дорівнює 0,25 мкм) і, відповідно, найменш міцне. Це якість визначає його відносно невисоку ціну. Покриття поліестером чинить опір корозії і вицвітання під дією ультрафіолетових променів. Позитивною якістю металочерепиці з поліестеровим покриттям є можливість її монтажу при низьких температурах (мінімальна дорівнює 10 ° С), а також те, що вона зберігає свої характеристики навіть при нестерпної спеки в 120 ° С.

Всі позитивні властивості поліестерового покриття зберігає матовий поліестер, але, при цьому, він відбиває сонячні промені на всі боки і, отже, не створює відблисків. Це стало можливим завдяки особливій технології нанесення покриття, при якій виходить поверхня з бархатистою фактурою. Крім того, матове Поліестерове покриття має товщину 35мкм, тобто, воно міцніше, стійкіше до корозії і дії ультрафіолету, ніж просто покриття поліестером. Ціна його, зрозуміло, вище.

Самим рекомендованим з полімерних покриттів металочерепиці є пурал. Цей матеріал виробляється на основі поліуретану та поліаміду. Товщина пуралового шару становить 50мкм, чим пояснюється його висока механічна міцність. Хімічний склад покриття пуралом визначає його підвищену антикорозійного і опірність впливу ультрафіолету. Якщо при експлуатації покрівлі можливий вплив на неї агресивних середовищ (наприклад, при будівництві в прибережній зоні), то покриття металочерепиці пуралом значно збільшує термін її служби. Пураловое покриття відмінно зарекомендувало себе при монтажі металочерепиці ИНСИ в умовах низької температури: навіть при -15 ° С воно не тріскається на згині. Пурал дорожче поліестеру, оскільки із збільшенням товщини полімерного покриття зростає його ціна.

Полімерне покриття ПВДФ, створене на основі полівінілдіфторіда та акрилової фарби, зазвичай застосовується для захисту фасадів. Але можливо і його застосування при покритті металочерепиці. Товщина шару ПВДФ, якщо порівнювати з пуралом, невелика, 27мкм, але наявність у складі цього полімерного покриття акрилу надає йому необхідну міцність і виразний блиск. Покриття ПВДФ поступається пуралу в опірності корозії, але зате краще захищена від вицвітання, а при контакті з хімічно агресивним середовищем вони однаково довго зберігають свої властивості. Покриття ПВДФ має один недолік у порівнянні з пураловим - воно коштує дорожче.

Останній з поширених видів полімерного покриття металочерепиці - це пластизол. Створюється на основі полівінілхлориду і пластифікаторів. Товщина його шару дорівнює 200мкм. Це саме міцне і найдорожче полімерне покриття. Його висока опірність до механічних впливів значно збільшує термін служби в самих складних експлуатаційних умовах. Це пластичне полімерне покриття має шорстку поверхню (аналог шагреневої шкіри або березової кори). Але, при великому плюсі у вигляді високої міцності, пластізоловим покриття має низьку температурної стійкістю і на сонці вицвітає швидше, ніж пураловое.

Крім перерахованих вище, існують не так широко застосовуються, але дуже якісні види полімерних покриттів. Так, компанія ИНСИ закупила італійську лінію порошкового фарбування, яка наносить на металочерепицю шар, якістю не поступається пураловому, а ціна такої металочерепиці набагато нижче.


Хотите нарастить себе ногти видео представлено подробное на сайте nogtik.com

  • 1