Метало черепиця

Будь-яка метало черепиця являє собою профільовані оцинковані сталеві листи. Товщина цих аркушів зазвичай не перевищує 0,5 міліметрів. Зверху на сталь в кілька шарів наноситься спеціальне полімерне покриття певної забарвлення, що надає матеріалу антикорозійні властивості. Полімерні покриття для металочерепиці розрізняються за своїм складом, від якого залежать основні характеристики готової продукції. На сьогодні металочерепиця та покрівля з неї є на території Російської Федерації найбільш популярною, і об'єднує в собі чудовий вигляд, якість і відносно невисоку ціну. Для того щоб купити металочерепицю Ви можете зателефонувати за номером телефону нашої компанії 7 (495) 648 64 94. За даним номером телефону наш фахівець відповість на всі Ваші питання і дасть більш детальну інформацію про покрівельний матеріал металочерепиця, а так само порадить зробити Вам правильний вибір.
На відміну від багатьох інших покрівельних матеріалів черепиця з металу відрізняється малою вагою, зазвичай він ледь сягає 5 кілограм на 1 квадратний метр площі покриття. Дана характеристика покрівельного матеріалу дозволяє укладати в кроквяної системі мінімум громіздкість і отже ваги, що безсумнівно позитивно позначається на несучих опорах всієї будівлі. На відміну від інших покрівельних матеріалів черепиця з металу унікальна тим, що її профіль виконаний у точній відповідності з ідеально викладеної черепичним дахом. Зазвичай на перший погляд таку покрівлю буває досить складно відрізнити від покрівлі, виконаної з глазуровані черепиці.

При монтажі метало-черепиці на кроквах, слід чітко дотримуватися всі нюанси, включаючи необхідні знання та розрахунки розмірів і загальної кількості матеріалу. Сталеві листи укладаються внахлест і кріпляться до крокв саморізами із спеціальними прокладками для більшої герметичності. У порівнянні з черепичним дахом, покрівля з метало черепиці відрізняється великою зручністю та простотою монтажу, що таким чином позначається і на вартості її укладання.
Застосування метало черепиці

Завдяки своїм якісним характеристикам металочерепиця може вільно застосовуватися в будь-яких природно-кліматичних умовах, не залежно від різких перепадів температур і нерівномірних осадових явищ. Отже, в нашій країні покрівля з метало черепиці може використовуватися абсолютно без жодного страху і ризику. Не варто думати, що раз на металочерепицю ціна невисока, значить і якість матеріалу залишає бажати кращого, нічого подібного. Просто відносно низька вартість метало черепиці даного покрівельного матеріалу обумовлюється доступністю і недефіцитних вихідної сировини - прокатної сталі.
 Така крівля є досить довговічною і надійною, завдяки не тільки використовуваної при виробництві якісної сталі, але і спеціальному захисному полімерному покриттю в кілька шарів.

Як і всі матеріали металочерепиця має цілий ряд найбільш користуються попитом продуктів. Деякі з них розглянемо трохи докладніше. Шведсько-фінська якість забезпечує покрівельний матеріал від фірми Takotta. Покриття цього продукту надає йому міцність і стійкість до перепаду температур від -50 до 120 градусів Цельсія. Ruukki - фінська покрівля даної марки вже давно зарекомендувала себе на світовому ринку. Дана покрівля має більш спрощену систему, що забезпечує легкість монтажу. Розглядаючи метало черепицю фінської компанії Weckman, можна сказати, що вона найбільш стійка до корозійних пошкоджень, завдяки гарячого оцинкування вихідної виробничої сталі.

Фінська металочерепиця Poimukate славиться тим, що полімерне покриття не відшаровується від сталевих листів навіть з плином часу. Такий ефект досягається завдяки тому, що тильна сторона сталевих листів, до обробки полімерами, покривається грунтовкою. Продукція фірми Mera System відрізняється тим, що покрівельні листи виконані у вигляді поперечних смуг, шириною всього 50 сантиметрів. Їх довжина досягає 1,2; 2,2 і 3,5 метра, в залежності від кількості хвильових елементів.

Не будемо залишати осторонь і вітчизняного виробника, так як метало черепиця від таких компаній як Grand Line (Грандлайн) або Метал Профіль нітрохи не поступається продуктам західних виробників. Також металочерепиця Grand Line (Грандлайн) є досить стійкою до природно-кліматичних умов, характерних для всієї Російської території. У порівнянні з іншими покрівлями, продукція компанії Іспанська дюна виготовляється не тільки зі сталевих, але також з алюмінієвих і мідних аркушів. Для того, щоб обмежити листи від різних атмосферних впливів, дана метало черепиця кріпиться до решетування спеціальними кріпленнями без використання наскрізних отворів.

  • 1