Головна - Опис - Асортимент - Фото


Фірму Blachy Pruszynski було створено в 1985 році, з початку своєї діяльності вона займалася виробництвом аксесуарів з металу. На переломі восьмидесятих і дев'яностих років настав динамічний розвиток компанії і остаточний вибір профілю діяльності фірми як виробника крівлі і фасадів. З початку діяльності Правління робило рішучий упор на постійну модернізацію виробничої бази, а також на підвищення кваліфікації персоналу. Цим же правилом ми керуємось при виборі наших постачальників. Ми купуємо вихідний матеріал лише у відомих виробників, таких як ThyssenKrupp, Myriad, Ruukki або Металургійний Завод ім. Тадеуша Сендзіміра. Такий підхід гарантує, що якість і експлуатаційні параметри фінального продукту у формі металочерепиці або профнастила відповідатимуть найвищим вимогам, а його міцність забезпечить довготривалу експлуатацію у замовника.
Наслідком таких передумов є систематичне зростання об'ємів продукції і розширення круга споживачів. Фірма Blachy Pruszynski розвивається безперервно розширюючи мережу дилерів, а також інвестуючи у філії, які вже знаходяться в Лодзі, Вроцлаві, Познане, Любліне, Щеціні, Кельцах, Белостоке, Кракові і Гданьську. З 2000 року в структурі фірми з'явилися два інші господарські суб'єкти - фірми Metkol Pruszynski і Punto Pruszynski.
Перша з них займається продажем кольорових металів, таких як мідь, цинк-титан і алюміній. Фірма Punto Pruszynski займається виробництвом високоякісних алюмінієвих і сталевих панелей, каркасних конструкцій з оцинкованого сталевого аркуша і алюмінієвих перфорованих куточків для гіпсокартонних конструкцій. Вся Група Pruszynski є одним з основних постачальників найбільшій мережі оптових складів Групи PSB.
Позиція фірми Blachy Pruszynski постійно зміцнюється, що добре видно в рейтингах підприємств публікованих в Щоденнику Жечпосполіту або тижневику Політика, які класифікують цю фірму серед перших п'ятисот фірм в Польщі.
Також фінансовий щоденник Пульс Бізнесу позитивно оцінив діяльність Blachy Pruszynski визнавши другий раз титул Газель Бізнесу за динаміку розвитку підприємства, достовірність і масштаб початих інвестицій.
У 2003 році металлочерепица Шафір була відмічена Заохочувальною Емблемою Teraz Polska XIII випуску, а в 2005 році металочерепиця Крон отримала Золоту Медаль Міжнародного Познаньськой Ярмарку BUDMA 2005. З квітня 2005 року у фірмі Blachy Pruszynski функціонує система управління якістю ISO 9001.


Головна - Опис - Асортимент - Фото

Фільтр
Асортимент профнастил Blachy Pruszynski Автор: Administrator 3471
  • 1