Blachy Pruszynski


Головна - Опис - Асортимент - Фото


Фірму Blachy Pruszynski було створено в 1985 році, з початку своєї діяльності вона займалася виробництвом аксесуарів з металу. На переломі восьмидесятих і дев'яностих років настав динамічний розвиток компанії і остаточний вибір профілю діяльності фірми як виробника крівлі і фасадів. З початку діяльності Правління робило рішучий упор на постійну модернізацію виробничої бази, а також на підвищення кваліфікації персоналу. Цим же правилом ми керуємось при виборі наших постачальників. Ми купуємо вихідний матеріал лише у відомих виробників, таких як ThyssenKrupp, Myriad, Ruukki або Металургійний Завод ім. Тадеуша Сендзіміра. Такий підхід гарантує, що якість і експлуатаційні параметри фінального продукту у формі металочерепиці або профнастила відповідатимуть найвищим вимогам, а його міцність забезпечить довготривалу експлуатацію у замовника.
Наслідком таких передумов є систематичне зростання об'ємів продукції і розширення круга споживачів. Фірма Blachy Pruszynski розвивається безперервно розширюючи мережу дилерів, а також інвестуючи у філії, які вже знаходяться в Лодзі, Вроцлаві, Познане, Любліне, Щеціні, Кельцах, Белостоке, Кракові і Гданьську. З 2000 року в структурі фірми з'явилися два інші господарські суб'єкти - фірми Metkol Pruszynski і Punto Pruszynski.
Перша з них займається продажем кольорових металів, таких як мідь, цинк-титан і алюміній. Фірма Punto Pruszynski займається виробництвом високоякісних алюмінієвих і сталевих панелей, каркасних конструкцій з оцинкованого сталевого аркуша і алюмінієвих перфорованих куточків для гіпсокартонних конструкцій. Вся Група Pruszynski є одним з основних постачальників найбільшій мережі оптових складів Групи PSB.
Позиція фірми Blachy Pruszynski постійно зміцнюється, що добре видно в рейтингах підприємств публікованих в Щоденнику Жечпосполіту або тижневику Політика, які класифікують цю фірму серед перших п'ятисот фірм в Польщі.
Також фінансовий щоденник Пульс Бізнесу позитивно оцінив діяльність Blachy Pruszynski визнавши другий раз титул Газель Бізнесу за динаміку розвитку підприємства, достовірність і масштаб початих інвестицій.
У 2003 році металлочерепица Шафір була відмічена Заохочувальною Емблемою Teraz Polska XIII випуску, а в 2005 році металочерепиця Крон отримала Золоту Медаль Міжнародного Познаньськой Ярмарку BUDMA 2005. З квітня 2005 року у фірмі Blachy Pruszynski функціонує система управління якістю ISO 9001.


Головна - Опис - Асортимент - Фото

Асортимент профнастил Blachy Pruszynski


Головна - Опис - Асортимент - Фото


Профнастил призначений для покриття зовнішньої поверхні дахів, а також стін промислових або суспільних будівель, будь-якого роду господарських приміщень, гаражів, навісів і малих торгівельних об'єктів. Профілі з сильною профілізацією є конструкційними елементами і у зв'язку зі своєю великою міцністю застосовуються на дахах з великою шириною. У виробничій пропозиції фірми знаходиться профнастил T92 і T135 з дуже високими параметрами міцності, зважаючи на це вони також використовуються при будівництві великих промислових і торгівельних об'єктів. Це покрівельне покриття може бути використане в конструкціях великої ширини, що несуть, і для виконання перекриття.
Міцність профнастилу залежить не лише від висоти профілізації, товщина використаного аркуша але й відстані між опорами, що повинна бути точно визначена в проекті. При проектуванні і монтажі профнастила допомагають таблиці навантажень і інструкції монтажу.

Типи профнастилу PruszynskiКольорова гамма профнастилів Pruszynski

Від кольору значною мірою залежить, який зрештою буде дах, тому фірма Blachy Pruszynski пропонує вироби в широкій колірній гаммі. Основна палітра складається з 27 кольорів. У особливих випадках фірма може також реалізувати індивідуальне замовлення в повній палітрі RAL і нестандартних покриттях (PVDF, полотно поглинає воду) Завдяки цьому існує можливість ідеального підбору кольору крівлі і облицювання будівлі до його оточення і вимог Клієнта.
Вище представлена презентація доступних кольорів призначена лише для орієнтовного ознайомлення з палітрою доступних кольорів і відрізняється від реальних. Після консультації з Торгівельним Відділом можливе постачання будь-якого кольору з палітри RAL.
Головна - Опис - Асортимент - Фото

  • 1