Асортимент профнастил Ruukki

Профільовані настили (профнастилы) Ruukki можуть використовуватися як для облицювання стенів, так і як покрівельний матеріал. Широкий асортимент дає можливість втілити в життя проект будь-якої складності, від невеликих ферм до гігантських споруджень ангарів, цехів і ін. Профнастіли Ruukki мають хвилеподібний і трапецієвидний прифили. Профільовані настили типів A, B і V призначені для облицювання стенів, а профілі R - для облаштування кровель. Довжина аркуша визначається замовником. . Великий вибір форм профнастилов, видів полімерних покриттів і кольорів дозволяє підібрати оптимальний варіант для реалізації кожного конкретного об'єкту.
Профнастіли, що несуть

Профнастіли, що несуть, застосовуються як перекриття, в покрівельних конструкціях, що утеплюють і не утеплюють. Вони можуть мати різні полімерні покриття стандартних кольорів. Для полегшення вибору необхідного типа профнастила пропонуються посібники з проектування, а для великих складних конструкцій - комп'ютерні програми.

Арки Ruukki

Арки Ruukki - конструктивні елементи, вигнуті з трапецієвидного профілю Ran, що несе, 45J або Ran 120. Радіус кривизни задається замовником. Арки Ruukki Арки Ruukki - конструктивні елементи, вигнуті з трапецієвидного профілю Ran, що несе, 45J або Ran 120. Радіус кривизни задається замовником. Арки Ruukki використовуються як одно-, що самонесущие, або двошарові конструкції, з утепленням або без нього.

Арка

Ширіна

Товщина

Радіус

Ran 45J

915 мм

0,6-1,0мм

3-18,5м

Ran 120

695 мм

0,8-1,2мм

13-20 м


Стандартні кольори профнастилов Ruukki ( Палітра "RA COLOR" )

Зразки кольору наближені до натуральних з врахуванням технічних можливостей відображення.


  • 1