Асортимент профнастил Blachy Pruszynski


Головна - Опис - Асортимент - Фото


Профнастил призначений для покриття зовнішньої поверхні дахів, а також стін промислових або суспільних будівель, будь-якого роду господарських приміщень, гаражів, навісів і малих торгівельних об'єктів. Профілі з сильною профілізацією є конструкційними елементами і у зв'язку зі своєю великою міцністю застосовуються на дахах з великою шириною. У виробничій пропозиції фірми знаходиться профнастил T92 і T135 з дуже високими параметрами міцності, зважаючи на це вони також використовуються при будівництві великих промислових і торгівельних об'єктів. Це покрівельне покриття може бути використане в конструкціях великої ширини, що несуть, і для виконання перекриття.
Міцність профнастилу залежить не лише від висоти профілізації, товщина використаного аркуша але й відстані між опорами, що повинна бути точно визначена в проекті. При проектуванні і монтажі профнастила допомагають таблиці навантажень і інструкції монтажу.

Типи профнастилу PruszynskiКольорова гамма профнастилів Pruszynski

Від кольору значною мірою залежить, який зрештою буде дах, тому фірма Blachy Pruszynski пропонує вироби в широкій колірній гаммі. Основна палітра складається з 27 кольорів. У особливих випадках фірма може також реалізувати індивідуальне замовлення в повній палітрі RAL і нестандартних покриттях (PVDF, полотно поглинає воду) Завдяки цьому існує можливість ідеального підбору кольору крівлі і облицювання будівлі до його оточення і вимог Клієнта.
Вище представлена презентація доступних кольорів призначена лише для орієнтовного ознайомлення з палітрою доступних кольорів і відрізняється від реальних. Після консультації з Торгівельним Відділом можливе постачання будь-якого кольору з палітри RAL.
Головна - Опис - Асортимент - Фото

  • 1