Сайдинг


Сайдинг является специализированным строительным материалом, обладающим выраженными эстетическими свойствами. Данный материал используется для наружной обшивки зданий, сооружений, с монтажом на каркасной основе.Сайдинг можно разделить на три вида, в зависимости от применяемых материалов:
* Виниловый сайдинг;
* Металлический сайдинг или металлосайдинг;
* Цокольный сайдинг.

Сайдинг как строительный материал имеет ряд преимуществ - долговечность, высокие технологические показатели и легкость в обработке сделали этот материал одним из лучших в разных областях. Богатство цветовой гаммы, легкость, устойчивость к ультрафиолетовому излучению и простота в монтаже делают сайдинг незаменимым.

Виниловый сайдинг - это фасадный материал из поливинилхлорида, который используется для наружной отделки в регионах с перепадом температур от -40 ° до 50 ° С. Основными элементами сайдинга являются стеновые и потолочные панели. Кроме них в комплект отделки входят доборные элементы, обеспечивающие сопряжение разных плоскостей фасада и карниза.

Металлосайдинг - это вид сайдинга, изготовлен из холоднокатаной оцинкованной стали (марок 08Ю, 08ПС) или алюминиевого сплава (типа ALCAN) толщиной 0,5 - 0,7 мм с цветным полимерным покрытием в виде панелей. Ширина панелей: 300 мм (PSP-1), 150мм (PSP-2), 270мм (PSP-3), 290мм (PSP-4) и длина по размерам Заказчика (от 0,2 м). Материал обладает хорошими эксплуатационными характеристиками: прочность, термостойкость, долговечность, стойкость к атмосферным и другим внешним воздействиям.

Если вы хотите керамическая плитка купить, то посетите сайт нашего партнера!


У цій категорії немає статей. Якщо дочірні категорії показуються на цій сторінці, то вони можуть містити статті.

Дочірні категорії

 • Royal


  Головна - Опис - Аксесуари - Фото  ROYAL EUROPA - це дочірня фірма компанії Royal Group Tecnologes LTD з Канади, яка діє на території Польщі з грудня 1996 року. RGT - це один з найбільших виробників ПВХ (полівінілх-нілхлорида) і будівельних матеріалів у світі. RGT розробляє та виготовляє пластикові віконні та дверні профілі, сайдинг, вертикальні жалюзі і труби.

  Завод фірми ROYAL EUROPA, побудований з використанням новітніх технологій і виробляє будівельні матеріали з полівінілхлориду, діє на території спеціальної економічної зони. Однією з головних особливостей цього підприємства є наявність у ньому комплексу підрозділів, таких як власний завод з переробки сировини, науково-дослідний і проектно-конструкторський підрозділи, завод з виготовлення матриць, підрозділ екструзії. Усі підрозділи підприємства знаходяться в одному місці, що сприяє виробництву високоякісних товарів.

  Вініловий САЙДІНГ, вироблений фірмою ROYAL EUROPA, може бути встановлений поверх цегляних, оштукатурених, дерев'яних, блочних та інших конструкцій. Він також активно використовується при будівництві будинків - котеджів на одну сім'ю або в малоповерховому будівництві. Різноманітність стилів, кольорів та облицювальних матеріалів, які пропонує компанія ROYAL EVROPA, дає можливість архітекторам, підрядникам та власникам будинків реалізувати різні дизайнерські рішення.

  "Суха" технологія дозволяє монтувати вініловий сайдинг весь рік, незалежно від погодних умов. Додатковою перевагою сайдинга є його невелика вага, що полегшує монтаж та встановлення. Типовий будинок може бути "обшитий" сайдингом за кілька днів.

  Вініловий САЙДІНГ ROYAL є результатом інтегрованого процесу, що охоплює механічну переробку сировини, комп'ютерну систему обробки матриць і остаточну екструзію.


  Головна - Опис - Аксесуари - Фото


 • Boryszew


  Головна - Аксесуари - Фото  Фірма "Boryszew S.A." заснована в 1911 році. У 1947 році розпочато виробництво охолоджувальних рідин, у 1992 утворилася "акційна спілка Boryszew SA".

  Сайдинг "Boryszew" притягує погляд своєю нарядністю, легкістю і чіткими лініями. Він гарний і його видно здалеку. Завжди вписується в будь-який ландшафт. Сайдинг "Boryszew" вдало гармонує з цегляною стіною і фрагментами "дикого каменю". Він відрізняється довговічністю і протягом тривалого часу зберігає свої якості не деформуючись, не вимагаючи регулярного ремонту і фарбування. Вініловий сайдинг не схильний до дії вологи, недоступний цвілі і грибку На відміну від дерева, матеріал при пожежі не горить, а тільки оплавляється, послабляючи дію полум'я. Сайдинг розрахований на експлуатацію при температурах від 50 до - 50°С.


  Головна - Аксесуари - Фото


 • Vox


  Головна - Опис - Асортимент - Аксесуари - Фото


  VOX Industrie S.A. - Profile Sp. K. входить до складу Фінансової Групи VOX, провідного постачальника оздоблювальних і будівельних матеріалів. Vox Industrie S.A. - Profile Sp. K. існує на ринку з 1992 року. 18 років досвіду і постійне зростання забезпечили фірмі позицію провідного виробника і постачальника профілів з поліхлорвінілу (ПВХ) у Польщі. Фірма переходить також межі, в хорошому сенсі цього слова - експортує свої вироби в країни Євросоюзу і СНД, де вдало конкурує з місцевими та азіатськими виробниками. 


  Profile VOX пропонують дистриб'юторам найширший асортимент внутрішніх і зовнішніх облицювальних матеріалів із ПВХ для стін, підлоги обробки з ПВХ, внутрішніх і зовнішніх підвіконників ПВХ. Пропозицію доповнюють підлогові алюмінієві профілі, масивні статеві дошки, шпоновані підлогові плінтуси, а також підвісні стелі.


  Піклуючись про постійний технологічний розвитк, в 2007 році фірма запустила кілька найбільш сучасних екструзійних ліній. Високі технології та know-how дають можливість виробляти вироби найвищої якості за доступною ціною.

  На сьогоднішній день фірма має два заводи: у Польщі (м. Червонак) і в Білорусі (Брест).


  Головна - Опис - Асортимент - Аксесуари - Фото

 • 1