Як збільшити термін служби дерев'яного вікна

Для євровікон з дерева, матеріал для їх виготовлення підбирають окремо виходжених лісових масивах. У період монтування деревину насичують спеціальними суперсучасними складами, які попереджають передчасне зношування і зміна якісних властивостей деревини. Необхідно підкреслити, що застосовувані сучасні склади є екологічно чистими. Чому навіть після обробки складами дерев'яні євровікна зберігають свою 100-відсоткову натуральність, не маючи ніяких добавок з хімії.

 

Євровікна з дерева характеризуються своєю практичністю, а розумні ціни на дерев'яні євровікна, роблять їх більш привабливими для покупця. Через маленькі деревні пори регулярно здійснюється повітрообмін, налагоджує кисневий об'єм приміщення, що сприяє природному рівню вологості.

Для більш тривалої експлуатації вікон з дерева необхідно хоч зрідка лакувати або обделивать їх особливою поліролью для реставрування запобіжного деревного покриття. При обробці деревини поліролью або лаком не відбувається забивання деревних пір, тому дерев'яні рами «дихають».

Одним з основних достоїнств євровікна з дерева виявляється його ремонтопридатність. Немає можливості відремонтувати наявні недоліки на вікнах ПВХ. І через те, що ПВХ має електростатичними властивостями, на вікнах постійно накопичується пил, що затьмарює віконний вигляд. Євровікна з дерева такими властивостями не володіють, чим і є переважно. А завдяки прогресивним технологіям фарби виготовляються на основі водяних розчинників, що робить їх більш стійкими до різних зовнішніх впливів.

Євровікна з дерева завоювали широку поширеність. При будівництві нових будівель, сучасному ремонті або відновленні престижного житла знаходять застосування саме євровікна з дерева.

  • 1