Чи варто робити установку натяжних стель своїми руками?

Натяжні стелі, на даний момент, є однією з найпоширеніших способів обробки стелі. Причини популярності полягають у безсумнівні переваги технології. Це широкі дизайнерські можливості, нескладна установка, довговічність конструкції і невибагливість у догляді.

 

Кажущая простота монтажу підвісних стель і відносно невеликий обсяг робіт призводять до логічного і природному рішенням - встановити навісні стелі своїми руками. На перший погляд, економія у витратах виходить досить значна, до того ж, подивившись численні майстер класи з установки таких конструкцій можна зробити висновок це досить просто. Але таке рішення далеко не завжди виправдано.

Натяжна стеля - це конструкція, при розрахунку якої необхідно враховувати масу нюансів. Зробити це правильно без глибокого знання теми і досвіду практичної роботи досить проблематично. Адже необхідно підібрати відповідні варіанти оздоблення стелі, технологію кріплення, зробити виміри і розкрій. Погодьтеся, для непідготовленої людини це далеко не найпростіші операції.

Крім того, установка натяжної стелі припускає наявність необхідного інструменту. Якщо драбину або сходи можна знайти без праці, то з тепловою гарматою, теплофеном, інструментами для розкрою полотна і монтажу основи набагато складніше.

Також варто врахувати, що часу, необхідного для проведення робіт, ви витратите більше ніж професійні монтажники, які займаються цим щодня. А його необхідно буде виділити в ушерб іншим, не менш важливих справ.

Існує ще один важливий нюанс, про який забувають, прийнявши рішення про самостійну установці стель. Це питання гарантії та можливого ремонту. Від помилок у роботі не застрахований ніхто. Якщо роботи виконують фахівці компанії, яка займається натяжними стелями, то вони зобов'язані усунути помилки. У випадку, якщо установку стель робите ви, то всі недоліки, а вони, швидше за все, будуть, доведеться усувати за свій рахунок.

Таким чином, можна зробити висновок про те, що, незважаючи на велику вартість, облаштування натяжних стель краще довірити фахівцям.

  • 1