Ідеальний ремонт - це ремонт під ключ


Купуючи апартаменти в новобудові, отримуючи нерухомість у спадок або купуючи квартиру на вторинному ринку житла, новоспечені власники квадратних метрів починають усвідомлювати, що тепер їм належить глобального заходу під назвою ремонт. Найекономніші можуть робити ремонт у придбаному житлі роками, освоюючи непрості технології заливки підлог бетоном, циклювання паркету і монтажу гіпсокартонних плит. У свою чергу раціональні власники житлоплощі, володіють вільними коштами, як правило, замовляють ремонт під ключ ціна якого, зрозуміло, влетить у копієчку, зате в даному випадку економія сил, часу і нервів на обличчя.

Детальніше...

Двері в приватний будинок - не проблема


Як ви уявляєте собі будинок? З чого він складається? Якщо попросити дитину намалювати будиночок, то він намалює стіни будинку, дах, вікна та двері. Без вхідних дверей будинок не може існувати.

Детальніше...

Конструкція навісного вентильованого фасаду

Пристрій вентильованого фасаду припускає три складові: облицювання, систему кріплення (підконструкцію), утеплювач.

Детальніше...

Системи фасадного утеплення: торжество денного світла і комфорту


Складні кліматичні умови змушують шукати оптимальні рішення для ремонту старих і будівництва нових будівель. Системи фасадного утеплення забезпечать довгоочікувану прохолоду влітку і комфорт навіть самою суворою зимою. Монтаж таких конструкцій дозволяє економити грошові кошти протягом довгих років. Крім того, вони абсолютно не змінюють стильний вигляд будинку, що є дуже важливим для найважливіших міських об'єктів.

Детальніше...

Як обладнати майстерню в гаражі

Для будь-якого автовласника, який любить і доглядає за своїм автомобілем гараж це не просто місце, де можна залишити машину для захисту від негоди або крадіжки. Рано чи пізно будь-якому авто потрібно потокове техобслуговування, а потім і невеликий ремонт.

Детальніше...

  • 1