Ідеальний ремонт - це ремонт під ключ


Купуючи апартаменти в новобудові, отримуючи нерухомість у спадок або купуючи квартиру на вторинному ринку житла, новоспечені власники квадратних метрів починають усвідомлювати, що тепер їм належить глобального заходу під назвою ремонт. Найекономніші можуть робити ремонт у придбаному житлі роками, освоюючи непрості технології заливки підлог бетоном, циклювання паркету і монтажу гіпсокартонних плит. У свою чергу раціональні власники житлоплощі, володіють вільними коштами, як правило, замовляють ремонт під ключ ціна якого, зрозуміло, влетить у копієчку, зате в даному випадку економія сил, часу і нервів на обличчя.

«Ремонтом під ключ» зазвичай називають повний комплекс робіт, пов'язаних з облаштуванням конкретного будинку, квартири або іншого приміщення. На наданні подібних послуг спеціалізуються професійні ремонтні бригади, що складаються, як правило, з майстрів на всі руки, які й шпалери поклеїти, і плитку у ванній викладуть, і електрику підключать. На виході клієнт отримає блискучу чистотою і красою квартиру з ідеальним декором, готову до заселення.

Ремонт під ключ від «realstroyservice»

Відшукати в Києві фахівців, які б зробили ремонт під ключ, не складає труднощів. Приміром, послуги такого роду надає компанія «realstroyservice», що спеціалізується на виконанні ремонтів трьох типів: люкс, стандарт та економ-класу. Щоб з'ясувати майбутній фронт робіт, а також визначитися з остаточними розцінками на ремонт, фахівці компанії проводять попередній огляд житла, яке потрібно привести в порядок. За результатами цієї процедури вони складають кошторис і обумовлюють специфіку обробки приміщень з клієнтами, після чого приймаються за закупівлю будматеріалів і власне облаштування житла за попередньо узгодженим із замовником планом.

  • 1