5 порад по вибору міжкімнатних дверей

Міжкімнатні двері

Під час ремонту варто приділити пильну увагу кожній деталі. Від того наскільки точно і правильно ви оберете міжкімнатні двері в свій будинок буде залежати не тільки інтер'єр приміщення, але і термін служби дверної конструкції. Крім зовнішнього вигляду міжкімнатних дверей слід орієнтуватися і на якість виробу. Якщо двері красиві зовні, але при цьому не до кінця виконують свої початкові функції, тоді їх покупка призведе до щоденного невдоволення власників. Межкомнатные двери купить в Киеве можна в магазині "Дверной мир".

Ще гірше якщо під час експлуатації, не відпрацювавши свій термін, виріб буде просто розвалюватися на частини. Щоб не допустити таких помилок орієнтуйтеся на поради щодо вибору правильної міжкімнатних дверей, вони не тільки полегшать процес вирішення, а й підкажуть найкращий варіант.

Матеріал

Вибір цього параметра впливає не тільки на вартість дверей, але також на її зносостійкість. Тут можна виділити:

 • шпон;
 • скло;
 • метал;
 • ДСП.

Двері, виготовлені з масиву дерева, вважається найкращим варіантом, але її вартість трохи вище інших пропозицій, що відразу виводить даний вид двері в категорію елітних. Двері зі шпону і ламіновані варіанти виглядає красиво, але погано переносять фізичний вплив і вплив сонячного світла. Міжкімнатні двері зі скла вважається досить тендітними і важкими для установки. При виборі обов'язково слід приділити увагу тому, щоб дверна коробка і саме полотно дверей були виготовлені з одного матеріалу.

Спосіб відкриття

Крім матеріалу, з якого виготовлені двері, слід визначитися зі способом відкривання. Найчастіше двері бувають орного, розсувного, розкладного і рухається плану. Який з варіантів вибрати залежить від кількох нюансів: планування будинку, розмір окремого приміщення і фінансова можливість. У магазині вам запропонують кілька дверних конструкцій, за вами залишається лише перевірити їх функціональність. Подумайте про те чи підійдуть ці двері в стилістику вашого будинку, чи не буде вони заважати пересуванню і розстановці меблів, чи будуть зручні конкретно у вашому житло. Кожен з цих видів має як переваги, так і мінуси, які проявляються тільки в конкретних обставинах.

Фурнітура

У якісної міжкімнатних дверей все кріплення повинні бути виготовлені виключно з високоякісного металу. Щоб заздалегідь визначити, наскільки фурнітура зносостійка, необхідно спробувати зігнути деталь руками. Якщо експеримент вдався, і на елементах кріплення з'явилися дефекти - виберіть іншого виробника. Крім цього добротна міжкімнатні двері при покупці вже володіє хорошим замком і ручкою, яку попередньо виробник врізав сам, це є показником якості даного виробу.

Розміри

Ідеально рівні прямокутні отвори велика рідкість в квартирах, тому щоб не прогадати з розміром необхідної двері, висоту і ширину слід заміряти по декількох точках, це допоможе вам уникнути проблеми, коли двері добре встає в один кут, але не поміщається в інший, внаслідок чого утворюється зазор.

Деталі

Перед тим як зробити остаточний вибір і оплатити покупку двері перевірте все деталі ще раз. Не варто довіряти консультанту в магазині таку важливу місію, витратьте зайві півгодини на вимір полотна двері мірної стрічкою, прощупайте все кріплення і фурнітуру. Так ви зможете уникнути непередбачених сюрпризів і неприємних сварок з фірмою виробником.

Правила вибору двері зовсім нескладні, але їх користь не раз доведена на практиці. Використовуйте їх, і ви гарантовано отримаєте якісні міжкімнатні двері.

Ремонт квартир в новобудові

Ремонт в новобудові

З придбанням квартири в новобудові і першим ґрунтовним відвідуванням майбутнього житлового приміщення у потенційних господарів виникає настільки тяжке враження, що нерідко з'являється щире бажання кинути все і розірвати договір до прийому-передачі нерухомого майна. Тому в більшості випадків квартира купується чистою, без найменших натяків на обробку, так недоробки будівельників видніше, і дешевше обходиться ремонт в новобудові. Якщо ви шукаєте, кому довірити ремонт в новобудові, можете звернутись в компанію "Затишок-комфорт": https://yut-komfort.kiev.ua/remont-kvartiry-v-novostroyke.html

Методично грамотна організація ремонту квартири в новобудові

З чого почати ремонт в новобудові. Це не завжди очевидно, але до того моменту, коли нова квартира в новобудові буде виблискувати новеньким кахлем і інтер'єром, пройде як мінімум рік. Умовно хронологію ремонту квартири в новобудові можна розбити на кілька дуже серйозних етапів, що вимагають витримки і неабияких організаторських здібностей:

 • Перший етап починається одночасно з моментом часу, коли господар отримує ключі і ставить підпис під пачкою паперу, іменованої актом прийому-передачі об'єкта;
 • Другим етапом виконується чорновий ремонт квартири в новобудові;
 • Третій етап, це остаточне приведення в порядок всіх частин житлового приміщення.

Сприймайте приймання квартири від будівельної організації, як вирок самому собі. Теоретично процедура приймання задумана будівельною організацією, як спосіб отримати ваше мовчазна згода на той шлюб, який в майбутньому доведеться переробляти за свій рахунок.

З моменту початку процедури приймання приміщення в новобудові необхідно отримати техпаспорт з планом квартири. У процесі приймання квартири буде підписаний акт прийому-здачі. До акта додаються копії оглядового лист квартири, про наявність якого робиться запис в акті, і який є невід'ємною його частиною. Порядок оформлення купівлі продажу житла в новобудові передбачає наявність двох підписів під актом. Ваш підпис означає згоду з рівнем якості ремонту квартири, чим менше недоробок виявлено при огляді, тим більше доведеться платити з власної кишені. Згода представника підрядника на виявлені недоробки в новобудові дозволяє компенсувати більшу частину проблем квартири за рахунок будівельників.

Такий помічник дозволить виявити в два-три рази більше прихованих проблем, ніж, якщо намагатися зробити це самостійно. Повністю ліквідувати недоробки не вдасться, але зменшити витрати на ремонт квартири в новобудові за рахунок компенсації підрядника цілком реально.

Крім того, руками підрядної організації можна зробити найчутливіші теми ремонту - електропроводку від щита і по квартирі, розведення газових труб, підключення води і системи каналізації.

Що таке чорновий ремонт в новобудові

Новий етап у справі ремонту квартири чомусь не сприймається більшістю новоявлених господарів необхідним ступенем відповідальності. Якщо вірити неформальній статистикою, то в 90 випадках з 100 зроблений з нуля дорогий ремонт квартири в новобудові через рік - півтора доводиться оновлювати і переробляти. По суті, чорновий етап є всього лише одним з етапів ремонту квартири, початковою частиною повноцінного процесу. Чернової ремонт можна зробити без оглядки на усадку будівлі, і не варто розраховувати, що все можна зробити відразу і одночасно, деформація коробки новобудови буде відбуватися обов'язково.

Тому відразу після здачі об'єкта робиться чорновий варіант ремонту.

Коробки цегляних і панельних новобудов ще мінімум пару років будуть осідати, шви і стики під навантаженням зменшуються до фізичного мінімуму. Зрозуміло, що буде «грати» висота стель і кривизна стін, а значить, доведеться, зціпивши зуби, дочекатися завершення процесів опади, щоб закласти шви і привести підлогу у ванній і туалеті в водонепроникне стан.

Електрокотел чи конвектор: чесне порівняння цих обігрівачів

Електрокотел чи конвектор

У зв'язку з останніми підйомами тарифів в Україні, з незрозумілими і непередбачуваними рішеннями влади із закупівлі газу, багато хто переходить на електроопалення. Але в цій індустрії також великий вибір типів опалення, в якому також є свої плюси і мінуси. І основна боротьба йде між електрокотлами і конвекторами, в якості основного опалення, як додаткове, безперечно лідирують керамічні обігрівачі. У цій статті ми зробимо висновок, що краще, електрокотел чи конвектор, а також дізнаємося, що економічніше (вигідніше)? А на сайті teplahatka.com ви можете обрати як електрокотел, так і конвектор.

 

Електрокотел або конвектори: які сильні сторони цих пристроїв?

Що електрокотли, що конвектори дуже популярні і про них можна почути багато приємних відгуків. Але на формах досі тривають бої між користувачами, кому ж віддавати переваги. Тому ми вирішили вирішити цю проблему і пропонуємо порівняти, що краще електрокотел або конвектор способом порівняння переваг і недоліків.

 

Характеристика електрокотла

 

Система опалення, на чолі якої стоїть електрокотел, дуже близька до автономної системи газового опалення. Тут потрібно розводка труб, радіатори опалення і багато часу на монтаж цієї системи. Але це дає і плюси, так як така система дуже надійна і відмінно служить в якості основного опалення (і тільки!). Затребуваність електрокотла зростає зі збільшенням квадратури будинку і стає реально економним при великій площі.

 

Електрокотел не підійде для дачі або будинку, де в холодну пору мешканців довгий період часу не буде. Теплоносій замерзне і можуть бути серйозні проблеми від потопу. Але електрокотлом легко і просто управляти, все що необхідно - це виставити потрібну температуру і пару раз за сезон проконтролювати тиск.

 

Характеристика конвектора

 

Конвектор асоціюється з локальним обігрівом, хоча останнім часом їх масово встановлюють, як основне опалення. Конвектори швидко нагрівають повітря в приміщенні і можуть стабільно утримувати температуру, контролюючи датчиком тепла. Основною перевагою конвекторів є можливість їх монтажу в будь-яку точку приміщення і відсутність необхідності встановлювати додаткові радіаторів і батарей. Тому конвектори більше використовують для локального обігріву.

 

За економічності, електроконвектор обходить котел за рахунок відсутності такої складної системи, де потрібно безліч компонентів і така довга система розводки. Але конвектори також мають недоліки такі як: чи не прогрівають поверхні (стіни, меблі і т.д.), а також сильно сушать повітря.

 

Що вибрати: котел чи конвектор для будинку?

Ми описали сильні і слабкі сторони цих обігрівачів, і під кожен конкретний випадок необхідно вибирати по індивідуальним вимогам. Що котел, що конвектор гідні бути в цьому порівнянні, так як вони відносяться електроопалення, а це - краще, що може запропонувати індустрія опалення. Але конкуренти у електрокотла або конвектора також є, і основні - це керамічні обігрівачі.

 

Керамічні обігрівачі - це альтернатива між електрокотлами і конвекторами, де їх недоліки відсутні. Повітря не сушиться, теплоносій не замерзає, розводка батарей не потрібно, економія - вище ніж у конкурентів. Керамічні обігрівачі настільки вирвалися вперед, що сьогодні обігнали навіть конвектори. А порівнювати їх з котлами безглуздо!

 

Якщо бажаєте отримати економне, зручне у використанні і краще опалення - то вибирайте електрообігрівачі Венеція. Вони заслужили право бути №1 в Україні і виробляються в самому серці нашої країни. Якщо залишилися питання в битві електрокотел або конвектори - скоріше пишіть в коментарі.

Аксесуари для ванної: особливості вибору

Коли закінчилися ремонтні роботи і була встановлена ​​необхідна сантехніка, залишається один з найприємніших процесів - декорування. За допомогою аксесуарів ви зможете зробити ваш інтер'єр більш завершеним і функціональним, тому не пропускайте цей важливий крок.

Детальніше: Аксесуари для ванної: особливості вибору

Як обрати ролети

ролети

Вибір різних конструкцій і матеріалів, призначених для оформлення вікон, в даний час надзвичайно великий. Це і різні види жалюзів, і звичайні штори, тюлі, і звичайно, ролети. Останні також часто називають рольштори. Вони являють собою досить просту конструкцію, що складається з тканинного полотна, двох шин-напрямних і закріпленого біля карнизу валу.

 

При виборі ролет варто перевірити якість всіх комплектуючих, зокрема пристрій відкривання / закривання. У конструкції рольштор використовується три види таких механізмів - з ланцюжка шнуром, пружинним тримачем і електроприводом. Перший вид дозволяє скручувати полотно дуже щільно і виглядає досить естетично. Пружинний тримач при витягуванні штори вручну дозволяє зафіксувати її в певному положенні. І та і інша модифікації досить зручні. Електропривод застосовується тільки для дуже великих рольштор. Обрати тканинні ролети від компанії Nikoss можна тут: https://nikoss.com.ua/tkanevyie-rolletyi.html.

 

Звернути увагу потрібно також на якість і характеристики самого полотна. Наприклад, для приміщень з підвищеною небезпекою в плані загоряння хорошим рішенням буде покупка ролет з вогнестійкою тканини. Для кухні вони можуть стати просто ідеальним варіантом. У будь-якому випадку тканина повинна бути просякнута водо- і пилевідштовхуючим складом.

 

Лляні полотна краще використовувати в тих приміщеннях, де рольштори будуть часто відкриватися і закриватися. Льон - матеріал дуже міцний і зможе витримати великі навантаження в цьому плані. Бавовна так само непоганий, але менш міцний. Акрил відрізняється багатством забарвлень і достатню довговічність. Непогане рішення - вибрати такі ролети, якщо вони застосовуються в якості перегородок.

 

Кольорове оформлення штор так само має важливе значення: 

 • Воно повинно максимально відповідати дизайну інтер'єру.
 • Малюнок потрібно вибирати правильно. Наприклад, поперечні смужки можуть візуально дещо розширити межі приміщення, вертикальні ж зроблять його вище.
 • У невеликих кімнатах краще встановити світлі ролети холодних тонів.

Для вікон, що виходять на південну сторону можна вибрати варіант полотна з світловідбиваючої тканини. Це дозволить знизити температуру повітря в приміщенні влітку. Золотисті, палеві, кремові відтінки дуже добре будуть виглядати на вікнах, «смотрящих» на північ. Ці м'які сонячні тони створять ілюзію тепла в кімнаті взимку.

 

Вибираючи рольштори, потрібно звернути увагу на: 

 • якість;
 • дизайн;
 • ціну.

Крім того, необхідно врахувати характер і призначення приміщення, вікна якого вони будуть прикрашати.

 • 1