Технологія асфальтування доріг і майданчиків

Асфальт присутній практично повсюдно. Цим покриттям закривають проїжджу частину, тротуари, садові доріжки, різні майданчики, парковки, площі і доріжки в парках і скверах.

Детальніше...

Як вибрати якісний твердопаливний котел

Вибір твердопаливного котла нерідко ставить в тупик майбутнього користувача. Хоча це досить просте завдання, обмеженість інформації і широкий вибір перешкоджають легкої покупці. У даній статті ми хотіли б відповісти на часто виникаючі питання і пролити світло на основні технічні дані і характеристики цього виду опалювального обладнання.

Детальніше...

Элитная сантехника: что это?

Сантехника является именно тем приобретением, которое должно прослужить дому и его хозяевам как можно больше лет. Это главный аргумент для ответственного и серьезного подхода к ее выбору, ведь стоимость сантехники никак нельзя назвать низкой, а особенность предназначения значится, как необходимый атрибут комфорта.

Детальніше...

Системи для утеплення стін

З приходом холодів у багатьох виникає одне і те ж питання: як не мерзнути і не переплачувати за опалення? Відповідь проста - необхідно утеплити будинок. Тоді виникає інше питання: які засоби утеплення існують і яким краще віддати перевагу? У цій статті ви про це дізнаєтесь.

Детальніше...

Монтаж дверного замка: особливості та технологія

Перед установкою дверного замка спочатку слід придбати відповідний механізм, після чого ознайомитися з додається до нього. В даний час дверні замки представлені кількома різновидами, наприклад, врізними, врізними у вигляді засувки з ручками і планками, накладними і так далі.

Детальніше...

  • 1