Сьогодні профнастил вважається одним з популярних будівельних матеріалів. Сфера застосування виробу неймовірно обширна. Так, профнастил активно застосовується при створенні якісної покрівлі, використовується в методиці швидкомонтованих будівництва в якості стінового матеріалу. Також профнастил, активно застосовується в якості основного матеріалу для створення якісного, міцного, витривалого і надійного паркану.

Особливості матеріалу

В принципі, профнастил являє собою оцинкований лист високоякісної сталі, які має певні профілі. Зверху на профнастил наноситься додаткове полімерне покриття, яке дозволяє зробити матеріал більш міцним, витривалим, якісним і надійним. Також потрібно сказати про те, що в якості полімерного покриття використовуються різні сполуки, що і дозволяє знайти найоптимальніші рішення облаштування саме для вашого конкретного випадку.

При виготовленні профнастилу використовують високоякісні сплави сталі. Сталь зверху покривається спеціалізованим антикорозійним покриттям, після чого, покривається полімерами. Таким чином, створюється надійний і міцний шар захисту, які запобігає псуванню матеріалу. Саме з цієї причини профнастил зможе прослужити вам неймовірно значну кількість часу. На внутрішню поверхню сталевого листа наноситься високоякісний і надійний захисний лак.

Властивості і переваги матеріалу

Потрібно зауважити, що профнастил спочатку має неймовірно шикарний асортимент достоїнств і унікальних властивостей. По-перше, потрібно зауважити, що саме даний матеріал має неймовірно шикарну область застосування. Також потрібно відмітити легкість конструкції, що дозволяє швидко і просто здійснювати монтаж у разі потреби. Потрібно також сказати про те, що практично будь-яка людина зможе самостійно здійснити монтаж даного матеріалу.

Хотілося б сказати про те, що сам по собі матеріал володіє унікальними параметрами довговічності, тому, багато найвибагливіші і вимогливі клієнти зараз досить уважно ставляться до можливості придбання профнастилу, в якості основного матеріалу для покриття покрівлі.

Якщо ви прагнете знизити витрати на будівництво або ж ремонт, і в теж час прагнете отримати ідеальні поєднання краси, гармонії, якості, простоти монтажу і довговічності, то даний матеріал просто створений саме для вас.


Фирма ООО  «ИВБУД Сервис» является официальным диллером компаний:

дизайн студия в Москве

Отечественные призводители

У цій категорії немає статей. Якщо дочірні категорії показуються на цій сторінці, то вони можуть містити статті.

Дочірні категорії

  • 1