Головна - Опис - Асортимент - Фото


Rannila Steel OY - фінська компанія, яка в 60-х роках минулого століття першою почала випускати металочерепицю, і до цих пір залишається визнаним лідером галузі. Ця компанія розробила максимально повну комплектацію покрівлі з металочерепиці, тому клієнти отримують всі необхідні елементи для надійної і безпечної покрівлі.
«Рууккі Україна» почала свою діяльність в 1997 році як дочірня структура фінської компанії Rannila Steel і до 2005 року компанія називалася «Ранніла Київ» і її діяльність була пов'язана з брендом Rannila . За цей довгий період свого існування компанія по праву зайняла лідируючі позиції серед виробників сучасних сталевих будівельних конструкцій. Компанія пропонує такі матеріали як: профільовані настили, навісні фасадні системи, будівлі комплексного постачання, металочерепиця різних типів, водозливні системи і аксесуари . У найбільших містах України працюють департаменти «Рууккі Україна» у яких діють єдині ціни і представлений повний асортимент матеріалів компанії.
У вересні 2005 року компанії Rannila, Rautaruukki і Gasell об'єдналися в одну під назвою Ruukki.
Як первинний матеріал для профільних листів «Рууккі» використовує сталь лише власного виробництва (Rautaruukki Oyj). З великою кількістю покриттів листового металу, що випускається заводами Rautaruukki, завжди можна знайти найкраще рішення для облицювання як внутрішніх, так і зовнішніх поверхонь згідно кліматичним умовам території, де буде розміщено будівництво. При виборі покриття наші фахівці запропонують необхідну допомогу.
Всі матеріали під маркою Rannila сертифіковані виробником та  в Україні за системою УКРСЕПРО. Компанія «Рууккі Україна» видає клієнтам гарантію на покриття від 10 до 15 років, а на крізну корозію - 50 років.


Головна - Опис - Асортимент - Фото

Фільтр
Асортимент профнастил Ruukki Автор: Administrator 2346
  • 1