Ruukki


Головна - Опис - Асортимент - Фото


Rannila Steel OY - фінська компанія, яка в 60-х роках минулого століття першою почала випускати металочерепицю, і до цих пір залишається визнаним лідером галузі. Ця компанія розробила максимально повну комплектацію покрівлі з металочерепиці, тому клієнти отримують всі необхідні елементи для надійної і безпечної покрівлі.
«Рууккі Україна» почала свою діяльність в 1997 році як дочірня структура фінської компанії Rannila Steel і до 2005 року компанія називалася «Ранніла Київ» і її діяльність була пов'язана з брендом Rannila . За цей довгий період свого існування компанія по праву зайняла лідируючі позиції серед виробників сучасних сталевих будівельних конструкцій. Компанія пропонує такі матеріали як: профільовані настили, навісні фасадні системи, будівлі комплексного постачання, металочерепиця різних типів, водозливні системи і аксесуари . У найбільших містах України працюють департаменти «Рууккі Україна» у яких діють єдині ціни і представлений повний асортимент матеріалів компанії.
У вересні 2005 року компанії Rannila, Rautaruukki і Gasell об'єдналися в одну під назвою Ruukki.
Як первинний матеріал для профільних листів «Рууккі» використовує сталь лише власного виробництва (Rautaruukki Oyj). З великою кількістю покриттів листового металу, що випускається заводами Rautaruukki, завжди можна знайти найкраще рішення для облицювання як внутрішніх, так і зовнішніх поверхонь згідно кліматичним умовам території, де буде розміщено будівництво. При виборі покриття наші фахівці запропонують необхідну допомогу.
Всі матеріали під маркою Rannila сертифіковані виробником та  в Україні за системою УКРСЕПРО. Компанія «Рууккі Україна» видає клієнтам гарантію на покриття від 10 до 15 років, а на крізну корозію - 50 років.


Головна - Опис - Асортимент - Фото

Асортимент профнастил Ruukki

Профільовані настили (профнастилы) Ruukki можуть використовуватися як для облицювання стенів, так і як покрівельний матеріал. Широкий асортимент дає можливість втілити в життя проект будь-якої складності, від невеликих ферм до гігантських споруджень ангарів, цехів і ін. Профнастіли Ruukki мають хвилеподібний і трапецієвидний прифили. Профільовані настили типів A, B і V призначені для облицювання стенів, а профілі R - для облаштування кровель. Довжина аркуша визначається замовником. . Великий вибір форм профнастилов, видів полімерних покриттів і кольорів дозволяє підібрати оптимальний варіант для реалізації кожного конкретного об'єкту.
Профнастіли, що несуть

Профнастіли, що несуть, застосовуються як перекриття, в покрівельних конструкціях, що утеплюють і не утеплюють. Вони можуть мати різні полімерні покриття стандартних кольорів. Для полегшення вибору необхідного типа профнастила пропонуються посібники з проектування, а для великих складних конструкцій - комп'ютерні програми.

Арки Ruukki

Арки Ruukki - конструктивні елементи, вигнуті з трапецієвидного профілю Ran, що несе, 45J або Ran 120. Радіус кривизни задається замовником. Арки Ruukki Арки Ruukki - конструктивні елементи, вигнуті з трапецієвидного профілю Ran, що несе, 45J або Ran 120. Радіус кривизни задається замовником. Арки Ruukki використовуються як одно-, що самонесущие, або двошарові конструкції, з утепленням або без нього.

Арка

Ширіна

Товщина

Радіус

Ran 45J

915 мм

0,6-1,0мм

3-18,5м

Ran 120

695 мм

0,8-1,2мм

13-20 м


Стандартні кольори профнастилов Ruukki ( Палітра "RA COLOR" )

Зразки кольору наближені до натуральних з врахуванням технічних можливостей відображення.


  • 1