Підлоги для вітальні: що потрібно знати про ламінат?

Перше, що привертає увагу в вітальні - це підлога.

На відміну від радянської епохи, коли дерев'яні покриття були єдиним доступним варіантом, на сьогоднішній день існує як мінімум 5 різновидів - керамічна плитка, масивна дошка, лінолеум, паркет і ламінат Ecoflooring. Останній варіант вважається найбільш практичним і актуальним як для квартир, так і для приватних будинків.

Особливості вибору покриття для вітальні

Популярність ламінату пов'язана пов'язано з його доступністю. Завдяки сучасним технологіям цей матеріал може стати прекрасною імітацією натурального дерева або навіть каменя. За своєю вартістю ламінат доступний навіть для бюджетних установ. Його легко встановлювати і так само легко за ним доглядати.

Найбільш популярними варіантами ламінату вважаються ті, які імітують дорогу деревину:

 

Ламінат з яскравою поздовжньою смугою. Збільшує об'єм вітальні з низькою стелею. Єдиний недолік - монтується тільки впоперек.

Темний і матовий ламінат. Зменшує приміщення з високою стелею. Робить їх більш затишними і заповненими.

Темний і глянцевий ламінат. Універсальний варіант - можна використовувати як зони відпочинку і для прийому гостей. Психологи рекомендують проводити різні переговори або бесіди в приміщеннях з «дзеркальним» покриттям. Це робить співрозмовника більш дружелюбним і поступливим.

Ламінат в коричневих і червоних тонах. Стимулює активність у людини.

Якщо ви вирішили оформити вітальню в Вузьконаправлене стилі, вам підійде ламінат Ecoflooring Artwood. Також зверніть увагу на екзотичні сорти деревини. Вони прекрасно впишуться в стиль кантрі або ретро. Особливо популярним вважається ламінат для вітальні в стилі етно. З його допомогою можна імітувати навіть солом'яне покриття.

Не забувайте, що вітальня кімната завжди вважалася візитною карткою будь-якого будинку. Саме в ній виявляється індивідуальність господарів - звички, стиль життя і навіть характер.

  • 1