Що таке кабельний обігрів водостоків і трубопроводів

Замерзання водостоків і трубопроводів - це досить поширена проблема в зимову пору року.

Промерзлі труби деформуються і руйнуються, що тягне за собою більш серйозні пошкодження. Наприклад, застій льоду у водостоку може привести до протікання, після чого доведеться робити дорогий ремонт підпокрівельного простору. Вирішити цю проблему допоможе обігрів водо- і трубопроводу, що значно збільшить термін експлуатації будівлі.

 

Обігрів водостоків

Система обігріву водостоків - це мудре і вигідне рішення. Вона автоматично починає працювати тільки в тому випадку, коли це необхідно, тому зайвий витрата електроенергії виключається. Тепловиділення відбувається тільки в період відповідних погодних умов, коли в трубах накопичуються заледенілі опади.

Але для коректної роботи системи, спочатку потрібно виконати її правильну установку. Звичайно, найкраще зробити це ще на етапі будівництва, виконавши монтаж системи разом з покрівельними роботами. Можна відрізати кабель потрібно вам довжини, враховуючи при цьому довжину самих труб.

Кабельний обігрів водостоків дозволяє запобігти замерзанню води у водостічній системі і уникнути її пошкодження. Якщо ви хочете уникнути витрат на ремонт водостічних труб, то рано чи пізно вам доведеться подумати про його встановлення. Звичайно, чим раніше ви це зробите, тим краще.

Підігрів трубопроводу

Якщо ви власник заміського будинку, то для вас підігрів обігрів трубопроводів на вулиці є актуальною проблемою. Для цього можна використовувати обігрівальний кабель, який захистить труби від промерзання і запобіжить їх руйнування.

Він також підходить для наступних об'єктів:

  • внутрішній і зовнішній трубопровід;
  • наземні та підземні труби;
  • водостічні та каналізаційні труби;
  • дренажні труби;
  • довгі магістральні трубопроводи;
  • пожежні гідранти, водяні колонки та інше.

За допомогою кабелю можна підігріти труби практично з будь-якого матеріалу, але якщо вони виготовлені з пластику, то при установці системи потрібно не забути про спеціальний термостаті.

Для підключення системи обігріву труб, в водостоки укладається гріючий кабель, який являє собою єдину систему. У разі випадання опадів або з підвищенням вологості в весняно-осінній період, система починає працювати, розтоплюючи накопичився сніг і лід у трубах.

Якщо ви будете використовувати систему обігріву водостоків і трубопроводу, ваш будинок довго залишатиметься цілим і мати привабливий зовнішній вигляд!

  • 1