Арсенал


Головна - Опис - Асортимент - Фото


Завод покрівельних матеріалів «Арсенал-Центр» є лідером по виробництву металочерепиці і профнастила (металопрофілю) в Україні. На сьогоднішній день в містах: Київ, Одеса, Харків, Донецьк, Запоріжжя, Хмельницький, Нова Каховка, Сімферополь, Васильків (Київська область) налагоджено виробництво металочерепиці і профнастилу «Арсенал», а також профілів для гіпсокартону, що несуть  Z-, U-, C-профілі. Філії «Арсенал-Центру» працюють у всіх обласних центрах України.
Металочерепиця і профнастил «Арсенал» виробляються з високоякісної оцинкованої сталі з полімерним покриттям, що поставляється з провідних металургійних заводів, Європи, Південної Кореї, Індії, Китаю, Росії.
Вся продукція «Арсенал-Центру» виробляється на італійському устаткуванні, яке дозволяє випускати покрівельні і фасадні матеріали європейської якості.
Для виробництва металопрофілю з лакофарбним покриттям використовується сировина, яка поставляється із Словаччини, Південної Кореї, Німеччини, Англії, Росії. Для профілізації оцинкованого профнастилу купується оцинкована сталь завтовшки від 0,50 мм до 1 мм. У виробництві використовується аркуш з покриттям цинком не менше 275 г/кв.м. (25 мікрон), що гарантує прекрасну стійкість проти корозії і тривалий термін служби виробів (під впливом довкілля з поверхні виробів змивається 1 мікрон цинку в рік). Окрім оцинкованого металопрофілю товщиною 0,5 мм, компанія «Арсенал-Центр» випускає профнастил з оцинкованої сталі завтовшки 0,5-0,7 мм з полімерним покриттям «полиестер» і «матовий полиестер».
Вся сировина сертифікована відповідно до українських і міжнародних стандартів якості. Тому, кінцевий продукт повністю відповідає європейським вимогам за якістю.
3% всій продукції «Арсенал-Центр» експортує за кордон – це говорить про високу якість матеріалу і довіру з боку іноземних партнерів.


Головна - Опис - Асортимент - Фото

Асортимент профнастилу Арсенал


Головна - Опис - Асортимент - Фото


ПС - настінний профнастил для внутрішньої обробки стін приміщень і виробництва конструкцій, що захищають. Профілюється з оцинкованої сталі з полімерним покриттям і без нього, а також з алюмооцинкованої сталі з полімерним покриттям і без лакофарбного покриття.
ПК - покрівельний профнастил застосовується для зведення крівлі, є економічнішим матеріалом, ніж металочерепиця. Виробляється з оцинкованої сталі і сталі з полімерним покриттям і без нього, а також з алюмооцинкованої сталі з полімерним покриттям і без лакофарбного покриття.
ПН - профнастил, що несе, використовується при зведенні будівель за технологією БМЗ, а також може застосовуватися як покрівельний і фасадний матеріал. Профілюється з оцинкованої сталі і сталі з полімерним покриттям і без нього, а також з алюмооцинкованої стали з полімерним покриттям і без лакофарбного покриття.
Головна - Опис - Асортимент - Фото

  • 1