Естетичність і практичність білого дивана в інтер'єрі

Дивани з білосніжною оббивкою досить рідко зустрічаються в інтер'єрах сучасних житлових приміщень. М'які меблі подібних забарвлень взагалі не користується у покупців особливою популярністю через свою непрактичність і маркість. Однак глянцеві журнальні знімки з білими диванами як елементами інтер'єру виглядають настільки затишно, стильно і спокусливо, що люди мимоволі замислюються - а може гідності білосніжною оббивки м'яких меблів все ж переважують її недоліки?

 

Якщо ви все-таки зважилися придбати для себе білий диван, пам'ятайте - у світлому інтер'єрі він буде виглядати особливо стильно й елегантно, а в темному - досить оригінально (за рахунок акценту на собі, як на найяскравішою деталі інтер'єру). Що стосується маркості і непрактичність такого дивана, то, насправді, більшість однотонних тканин в інтер'єрі брудняться за досить короткий термін - плями та інші механічні пошкодження типу подряпин можуть скрадали хіба тільки за рахунок строкатою або багатобарвним поверхні оббивки.

Сірі, персикові, бежеві та інші однотонні відтінки брудняться аналогічно білим покриттям. Однак диван від перевіреного часом виробника і виготовлений з якісних матеріалів, досить легко очищається власноруч, за допомогою спеціально призначених для цього коштів, або в хімчистці, що гарантує йому завжди свіжий і новий зовнішній вигляд.

Насправді ж, маркость і практичність оббивних матеріалів - речі відносні й індивідуальні. Якщо у вашому будинку є маленькі діти, то, природно, ваш білий диван дуже швидко втратить свій первісний колір, покрившись плямами і малюнками. Те ж саме можна очікувати і при наявності домашніх тварин, тільки вже без малюнків. Якщо ж дітей та інших вихованців у будинку немає, а самі ви акуратні і охайні - сміливо купуйте диван білого кольору і насолоджуйтеся виробленим їм враженням на вас і ваших гостей.

  • 1