Двері в приватний будинок - не проблема


Як ви уявляєте собі будинок? З чого він складається? Якщо попросити дитину намалювати будиночок, то він намалює стіни будинку, дах, вікна та двері. Без вхідних дверей будинок не може існувати.

Двері в квартиру вибрати легше, на мій погляд. Адже хороші двері в приватний будинок повинна бути не тільки стійкою від злому, але також добре захищати від холоду. У нас раніше була встановлена ​​двері, яка постійно промерзала, на ній утворювалася полій, конденсат. Взимку це було дуже негарно. Погодьтеся, зовсім незатишно, коли на внутрішній поверхні полій. Але це ще пів біди. Варто було тільки подути найменшого вітерцю, як у нас в будинку вітер тільки й гуляв. Якби поставили запалену свічку поряд з дверима, впевнена, вона погасла б.

Вирішили проблему радикально. Захотіли встановити нову. Зайшли в один з будівельних магазинів недалеко від будинку. Там нам сподобалася двері Термо. Вона мала терморозрив. Як нам пояснили продавці-консультанти в магазині, що такі двері не промерзає, не утворюється ненависна полій. Ми не довго думали, вибрали вподобану модель і купили в цей же день. Встановили нам її майже відразу, точно не пам'ятаю, може бути, на наступний день або через два.

Друзі сайту: ви можете дізнатися як комбинировать PDF файлы онлайн цілком безкоштовно для навчання чи бізнесу!

Ці двері у нас стоять вже більше п'яти років. Я думаю, це вже термін. Встановлена ​​двері в приватний будинок не підвела нас жодного разу. Всі зими вона захищала нас від холоду. А морози у нас бувають дуже сильні. Ми забули, що таке протяг, полій, конденсат.

Зовні у нас панель світлого кольору Terma - HPL-пластик високого тиску. За весь час, поки у нас стоїть двері, не змінився ні колір, ні текстура. Панель виглядає як нова. Ми спочатку не знали, виявилося, що двері має потрійне покриття. Воно захищає від погодних впливів - дощу, снігу, паморозі, вітру, сонячних променів та іншого. Завдяки такому покриттю двері не змінюється вже більше п'яти років. Я впевнена вона простоїть ще дуже довго. Випробування нашою погодою означає дуже багато.

Крім усього перерахованого вона має дуже надійну замкову систему. Ми впевнені у захисті від злому. Вона замикається в десяти точках, поетом, навіть якщо злодіям вдасться зламати замок, то двері відкрити вони все одно не зможуть. А шестеро ребер жорсткості, які розташовані горизонтально і вертикально - це гарант того, що конструкція дверей не прогнеться, підвищуються зламостійкі характеристики.

П'ять років - це далеко не межа для таких дверей. За цей час вона проявила себе, як надійна і якісна двері, яка прослужить не один рік. Тепер, якщо у мене запитують, яку двері в приватний будинок я можу порадити встановити, я аніскільки не сумніваюся. Раджу тільки ту, яка встановлена ​​в нашому домі.

  • 1