Системи фасадного утеплення: торжество денного світла і комфорту


Складні кліматичні умови змушують шукати оптимальні рішення для ремонту старих і будівництва нових будівель. Системи фасадного утеплення забезпечать довгоочікувану прохолоду влітку і комфорт навіть самою суворою зимою. Монтаж таких конструкцій дозволяє економити грошові кошти протягом довгих років. Крім того, вони абсолютно не змінюють стильний вигляд будинку, що є дуже важливим для найважливіших міських об'єктів.

Системи фасадного утеплення грають свою позитивну роль у цілому ряді випадків:

  • повна відсутність або недостатній рівень теплоізоляції приміщень;
  • утворення конденсату на балконах і лоджіях через температурні різниць;
  • різке погіршення стану та експлуатаційних характеристик дерев'яних рам;
  • недостатнє освітлення кімнат і залів;
  • проникнення вуличного шуму;
  • потреба в фиксирующихся безпечних стулках зі спеціальною фурнітурою.

При виході приміщення на сонячну сторону вулиці воно часто піддається дії потужного потоку променів. Системи фасадного утеплення дозволяють підтримувати нормальний рівень освітленості в звичайних квартирах, офісах і громадських будівлях. Особливо добре справляються з таким завданням рефлективні і тоновані стекла. Дані вироби ніяк не погіршують показники видимості і дозволяють милуватися міськими пейзажами.

Друзі сайту: на сайті http://economteplo.net/ ви можете замовити якісне та професійне утеплення фасадів за доступними цінами!

Через обмеження алюмінієвого каркаса установка систем фасадного утеплення припускає використання однокамерних склопакетів. Тим не менш, низькоемісійні технології та теплоізоляція з аргону ефективно усувають цей невеликий недолік. Більше того, тонкі і витончені конструкції стають відмінним інтер'єрним прикрасою і навіть елементами архітектурного стилю. Для їх монтажу найкраще звернутися до висококваліфікованим фахівцям.

  • 1