Каркасні будинки - що і до чого. Короткий огляд недоліків і переваг

Каркасні будинки зараз користуються особливою популярністю в таких країнах, як Японія, північна Америка і практично у всій західній Європі, не обійшли їх увагою і наші співвітчизники. І це не дивно, тому, що при досить низькою собівартістю, ці будинки зводяться швидко і якісно. На вартість такого житла значно впливає і те, що всі проекти котеджів, точніше їх основа, стандартна, але не подумайте, що у вашого сусіда буде будуватися «близнюк» вашого котеджу.

Вони всі по своєму - різні і мають специфічну архітектуру.

Хочеться відзначити, що каркасні будинки будуються за німецькою технологією, а ви, напевно, чули про педантичності арійців, тому вже на заводі - виробники дотримуються всі технологічні тонкощі максимально точно, природно, що відбивається на якості вашого будинку і повністю виключає його деформацію.

Не забудьте і про те, що, навіть вже переселившись в новий будинок, ви продовжуєте на ньому економити, адже ви будете набагато менше платити комунальникам за тепло, тому що система тепло заощадження продумана грамотно, платити ви станете набагато менше, ніж власники кам'яних, цегельних , а тим більше, бетонних будинків.

Крім того, за рахунок продуманої тепло системи, каркасні будинки можна будувати в місцях зі складним кліматом, вони не бояться ні морозу, ні спеки. Їм не надто страшні снігопади землетрусу, зливи і урагани, до речі, саме тому вони так популярні в Канаді, Америці та в Північній Європі. До речі - ці країни дуже серйозно ставляться до екології та своєму здоров'ю. Тому нам залишається тільки зробити висновок про екологічність каркасних будинків і впливу їх на наше здоров'я.

АЛЕ, не можна забувати і про те, що в цих будинках повинна бути не просто гарна, а ідеальна електропроводка і все інше, що пов'язано з вогнем, має бути на висоті, адже будинок-то все-таки дерев'яний!

І, знову-таки, тому що він дерев'яний, його люблять «їсти» жучки і гниль. Не забудьте свій будинок обробити спеціальними засобами.

  • 1