Встановлюємо натяжну стелю

Звичайно ж, практично всі майстри, які займаються монтажем натяжних стель, не рекомендують встановлювати їх самостійно. Оскільки, в такій справі важлива, на їхню думку, і кваліфікація, і наявність досвіду в даній сфері, і вміння закуповувати якісні матеріали. У таких рекомендаціях є частка істини, однак змонтувати натяжна стеля своїми руками цілком реально. Головне педантично слідувати інструкції і дотримувати акуратність. Тому, якщо ви дійсно вирішили встановлювати натяжна стеля самостійно, то складіть план дій, кілька разів перевірте точність вимірювань і приступайте до роботи. При наявності певної спритності рук і терпіння, натяжна стеля ви зможете встановити максимально якісно.

 

В першу чергу, потрібно зробити виміри приміщення, де планується монтаж стелі. Будь стелю, ширина якого становить понад 135 см, володіє одним або навіть декількома швами. Не потрібно думати, що шов може знизити візуальні характеристики і міцність виробу. Насправді залежать вони не від цього, а від початкового якості полотна. Натяжні стелі недорого придбати можна у великих будівельних центрах або ж в інтернет-магазинах. Потім - після вимірювання кімнати - відповідно до отриманих розмірами збирається профіль, на якому і буде кріпитися полотно. На цьому ж етапі встановлюють спеціальні точки для світильників. Після цього монтують світильники і встановлюють саме полотно. У процесі роботи часто з'ясовується, що полотно кілька вже, ніж ширина кімнати. Це абсолютно нормально і потрібно для попередження провисання стелі після установки.

Є певні нюанси, які обов'язково варто врахувати при роботі з натяжними стелями. Приміром, полотно, з якого буде змонтований стелю, вимагає до себе дуже дбайливого відношення. На нього можна ставити важкі предмети, складати, м'яти, оскільки в результаті можуть з'явитися тріщини або ж іншого роду ушкодження. Найбільш раціонально буде віднести рулон в опалювальне приміщення, вийняти з упаковки і акуратно розкласти, не знімаючи при цьому захисної плівки. Крім того, купивши полотно, потрібно встановити його протягом трьох-п'яти днів, оскільки при тривалому зберіганні воно може растрескаться або пом'ятися так, що виправити пошкодження можна буде лише на спеціальному обладнанні.

  • 1