Основні характеристики виробів з граніту

Бруківка належить до числа довговічних матеріалів. Термін служби вимощених нею мостових становить десятки років. Граніт витримує будь-які навантаження, вібрацію і несприятливі дії зовнішнього середовища. Бруківка легко витримає безліч циклів замерзання і відрізняється інертністю.

Післе укладання безцементним способом натуральний камінь пропускає в землю опади і не вимагає точного дотримання ухилів.

 

Різновиди бруківки з граніту

Покриття бруківкою економічно і практично не потребує проведення ремонтних робіт. Будь-які види бруківки з граніту дозволяють домогтися презентабельного вигляду викладеної площі. Основні кольори натурального каменю:

  • Чорний;
  • Світло сірий;
  • Темно-сірий;
  • Зелений;
  • Червоний;
  • Червоно-коричневий.

Багато видів бруківки з граніту характеризуються колотої фактурою при пиленой поверхні, значну шорсткість їм додає термічна обробка. Зараз класичним каменем вважають колотий. Він виконується у вигляді куба і має правильну форму. Різнобарвні плити дають можливість викладати різні візерунки.

Якщо покриття укладено на приватній території, процес природної шліфування поверхні може зайняти десятиліття. В якості бюджетного варіанту часто застосовують некаліброваних бруківку, Коротя має одну рівну сторону. Натуральний граніт універсальний, він має відмінний зовнішній вигляд і здатний вписатися в інтер'єр будь-якого приміщення, стати елементом зовнішнього облицювання.

Чорний граніт для облицювальних робіт

Найбільш вишуканими по праву вважаються темні граніти. Чорний граніт з різних родовищ відрізняється найвищою щільністю і твердістю, він практично не має світлих вкраплень. Матеріал використовують для облицювання фасадів, колон і фонтанів. Граніт забезпечує прекрасну захист будівлі від вологи і практично не потребує догляду. Плануючи внутрішній інтер'єр, можна включити камінь в декор ванною або статі. Деякі типи чорного граніту відрізняються легким зеленуватим відтінком, що виявляється при хорошому освітленні. Такий камінь дрібнозернистого і має найбільш доступну ціну.

 

Чорний граніт з різних родовищ характеризується красивим однорідним кольором і легкої синявою. Особливо незвично він буде виглядати в поєднанні з натуральним каменем світлого відтінку. З чорного граніту виготовляють всілякі предмети інтер'єру: підвіконня, стільниці, свічники, каміни, сходи.

  • 1