Дахи нового покоління ПВХ - ТПО Мембрани

Зовсім недавно в наше життя ввійшли ПВХ (Полівенілхлорід) і ТПО (основою служать поліолефіни) Мембрани, дана гідроізоляція добре себе зарекомендували в Європі і США, пристрій мембранної гідроізоляції можна виконувати в різних кліматичних зонах, навіть при мінусових температурах. Мембрана однаково веде себе як при температурах перевищують 50 градусний поріг, так і при температурах нижче 40 і 50 градусів. Даний факт є величезним плюсом і перевагою мембранної гідроізоляції. Поєднання довговічності ПВХ і ТПО мембрани і надійності даної гідроізоляції робить її найкращою гідроізоляцією дахів у наш час, яка в рази перевершує за всіма характеристиками бітумні даху.

Монтаж і ремонт ПВХ і ТПО мембрани проводиться спеціальним обладнанням (фени з гарячим повітрям), зварюють шви (стики) мембрани. Існує два типи кріплення мембрани: а) Клейовий б) Механічний - спеціальними телескопічним грибками. Механічний спосіб кріплення мембрани більш економічний і зручний, з цього його частіше і застосовують при монтажі ПВХ мембран. Навіть якщо у вас стара м'яка бітумна крівля (гідроізол, руберойд тощо) Ви можете зробити локальний ремонт даху із застосуванням ПВХ мембрани, без демонтажу старої гідроізоляції!

В основному ПВХ і ТПО мембрану, як і бітумну гідроізоляцію укладають на плоскі дахи. Як правило, до будівель з плоскою покрівлею відносяться виробничі приміщення і висотний міської масив, в приватному ж будівництві, в основному застосовуються скатні покрівлі, проте останнім часом люди оцінили гідності плоскої покрівлі, адже завдяки пласкому даху у вас на покрівлі може бути розташований і сад , та ігровий майданчик, і навіть басейн, фантазія в експлуатації плоскої покрівлі може йти досить далеко аж до вертолітного майданчика. І все це можливо лише завдяки прориву в надійності гідроізоляції дахів!

Оцінивши всі достоїнства нової гідроізоляції всі великі компанії: IKEA, Ашан, Real, безліч машинних заводів і підприємств, що розвиваються почали облаштовувати свої покрівлі мембранами. Володіючи високими характеристиками та великим терміном життя (від 30 - 50 років і вище!) Мембрани почали стрімко завойовувати наш ринок. Звичайно вартість ПВХ мембран, вище, ніж у наплавляється бітумної гідроізоляції. Монтаж мембрани дає вам гарантію на покрівельні роботи -5 - 10 років без жодного ремонту покрівлі. І якщо ви плануєте тривалий час експлуатувати вашу будівлю, то мембрана незамінна в цьому плані, тому що за умови правильної експлуатації ви абсолютно забудете про ремонт даху на найближчі тридцять років, так як менше жити вона просто не може!

Приємна особливість мембрани в тому, що вона самозагасаючий і не дозволяє полум'я розповсюджуватися! Мембрані не страшна волога, яка знаходиться в покрівельному килимі ви забудете про бульбашки на даху, які постійно рвуть гідроізоляцію.

Призначення ПВХ і ТПО мембран - Мембрани призначені для ремонту і монтажу на плоскі (м'які) покрівлі, зелені покрівлі, баластні покрівлі, експлуатовані покрівлі басейни і гідроізоляція фундаментів.

Єдиний незначний мінус даного матеріалу в тому, що взимку він дуже слизький і з цього підйом на покрівлю в зимовий період не рекомендується. Не намагайтеся проводити укладання (монтаж) і ремонт PVC мембрани своїми силами, тому що ця робота вимагає великого досвіду і професіоналізму робітників, ви просто зіпсуєте дорогий матеріал і в кінцевому рахунку будете телефонувати у надійну компанію, якій доведеться все переробляти!  • 1