Покрівля з профнастилу та металочерепиці

На вибір матеріалу для покрівлі вашого будинок або котеджу впливає безліч різних чинників. Сьогодні можна вибирати з величезної кількості покрівельних матеріалів, але найбільш популярними з них є металочерепиця та профнастил.

Металочерепиця зовні дуже схожа на традиційний вид черепиці, при цьому вона володіє меншою вагою і монтується більш просто. Крім легкості, металочерепиця характеризується високою міцністю й особливою красою, що робить її використання більш практичною і привабливою. Для будинків зі складною геометрією покрівлі, металочерепиця є тим самим матеріалом, який оптимально впишеться в загальну архітектурну схему будови. Довговічність металочерепиці є ще однією перевагою її використання, що, у свою чергу, знижує витрати на її подальше обслуговування. Профнастил також дуже популярний, як матеріал, що використовується для покриття дахів. Профнастил являє собою сталевий лист товщиною від 0,5 до 1 мм, покритий полімерним матеріалом. Перетин такого листа має форму трапеції або хвилі. Застосування профнастилу можливо як для перекриття житлових будинків, так і для інших будівель і споруд.

Покрівлю, перекриття якої виконано з профнастилу, характеризується особливою легкістю, що є чинником, який не збільшує загальну масу конструкції будівлі і, відповідно, знижує витрати на облаштування фундаменту і стінових конструкцій. Для того щоб укласти листи профнастилу на покрівлю, не потрібно використовувати спеціальний інструмент. Його монтаж можна цілком провести самостійно. Профнастил - економічний матеріал, при його монтажі практично не залишається відходів, працювати з ним легко і приємно. Завдяки застосуванню профнастилу, зовнішній вигляд вашого будинку стане привабливим і неповторним.


У вас скоро свадьба? И вы не знаете с чего начать подготовку? портал moresvadeb.ru поможет Вам в этом.

  • 1