Як вибрати камеру відеоспостереження?

Правильно організована система відеоспостереження є запорукою безпеки будь-якого об'єкта, чи то комерційне підприємство, чи приватний будинок.

Сучасний ринок пропонує великий вибір камер відеоспостереження на revel.com.ua, тому ви зможете вибрати потрібний саме вам варіант.

Не можна виділити ідеальний варіант камери, можна тільки підібрати оптимальний відповідно до потреб користувача.

Критерії вибору обладнання

Перш ніж придбати камеру спостереження, потрібно визначитися, де вона буде використовуватися - на вулиці або в приміщенні. Наприклад, внутрішні пристрої характеризуються більш компактними розмірами та естетичним дизайном. Їх можна органічно вписати в інтер'єр приміщення. Для вуличного застосування будуть потрібні моделі, оснащені водонепроникним і пилозахищеним корпусом. Використання вуличної камери можливо всередині будівлі, але вона може не вписатися по дизайну.

Якщо установка обладнання буде проводитися самостійно, краще вибирати бездротові моделі. Wi-Fi технологія передбачає можливість монтажу пристрою в будь-якому місці, де є бездротовий сигнал. Єдине, що потрібно, - це підключення живлення. Недолік бездротової технології полягає в можливості обмеження дистанції передачі при наявності будівель або інших перешкод на шляху.

Слід звернути увагу на параметр POE, якщо відстань для передачі значне. Основна особливість такої технології полягає в тому, що її реалізація можлива з використанням одного Ethernet-дроту. З цього кабелю буде підключатися живлення, а також передаватися сигнал.

Окремо слід сказати про вартість. Як правило, чим вище ціна, тим функціональніша і якісніше працює обладнання. Але сьогодні виробники пропонують непогані та недорогі IP камери з гідною якістю зйомки та пристойним сервісом.

Якщо ви вирішили віддати перевагу більш дешевим варіантам, необхідно запам'ятати такі нюанси:

  • при покупці завжди потрібно порівнювати характеристики і параметри пристроїв;
  • перед придбанням слід ознайомитися з програмним забезпеченням, а також перевірити зручність інтерфейсу;
  • в інтернеті можна пошукати записи, зроблені камерою певної моделі, щоб зрозуміти, наскільки якісна картинка;
  • слід уточнити всі, що стосується сервісу та гарантії.

Багато сучасних моделей передбачають можливість збереження відеозаписів, але в продажу можна зустріти та більш застарілі пристрої. Після запису інформації проводиться її вивантаження на FTP-сервер.

Також необхідно визначитися з типом пристрою - денний або нічний. Зрозуміло, багато споживачів шукають варіанти, які добре знімають в будь-який час доби. Для якісної нічної зйомки обладнання оснащується інфрачервоними датчиками. Попередньо необхідно налаштувати потужність джерела випромінювання, оскільки від цього залежить дальність. Для обладнання, що використовується всередині будівель, цей параметр, як правило, становить не більше 5 метрів.

Кут огляду і додатковий функціонал

При виборі обов'язково потрібно звернути увагу на кут огляду. Нерухомий пристрій з фокусною відстанню в 3,6 мм забезпечує поле зору близько 72 градусів. В середньому, цього достатньо для того, щоб повністю охопити вестибюль. Якщо територія велика, необхідно вибирати моделі з можливістю нахилу зображення і панорама.

До додаткових можливостей відносяться інтелектуальні функції. З їх допомогою можна аналізувати відео, наприклад, розпізнавати рух, маскування і т. д. Наявність системної інтеграції дозволить підключити відеокамеру до домофону, «Розумному будинку» або сигналізації. Таке обладнання затребуване на ринку. Слід заздалегідь визначити, чи потрібні вам ці опції.

  • 1