Royal


Головна - Опис - Аксесуари - ФотоROYAL EUROPA - це дочірня фірма компанії Royal Group Tecnologes LTD з Канади, яка діє на території Польщі з грудня 1996 року. RGT - це один з найбільших виробників ПВХ (полівінілх-нілхлорида) і будівельних матеріалів у світі. RGT розробляє та виготовляє пластикові віконні та дверні профілі, сайдинг, вертикальні жалюзі і труби.

Завод фірми ROYAL EUROPA, побудований з використанням новітніх технологій і виробляє будівельні матеріали з полівінілхлориду, діє на території спеціальної економічної зони. Однією з головних особливостей цього підприємства є наявність у ньому комплексу підрозділів, таких як власний завод з переробки сировини, науково-дослідний і проектно-конструкторський підрозділи, завод з виготовлення матриць, підрозділ екструзії. Усі підрозділи підприємства знаходяться в одному місці, що сприяє виробництву високоякісних товарів.

Вініловий САЙДІНГ, вироблений фірмою ROYAL EUROPA, може бути встановлений поверх цегляних, оштукатурених, дерев'яних, блочних та інших конструкцій. Він також активно використовується при будівництві будинків - котеджів на одну сім'ю або в малоповерховому будівництві. Різноманітність стилів, кольорів та облицювальних матеріалів, які пропонує компанія ROYAL EVROPA, дає можливість архітекторам, підрядникам та власникам будинків реалізувати різні дизайнерські рішення.

"Суха" технологія дозволяє монтувати вініловий сайдинг весь рік, незалежно від погодних умов. Додатковою перевагою сайдинга є його невелика вага, що полегшує монтаж та встановлення. Типовий будинок може бути "обшитий" сайдингом за кілька днів.

Вініловий САЙДІНГ ROYAL є результатом інтегрованого процесу, що охоплює механічну переробку сировини, комп'ютерну систему обробки матриць і остаточну екструзію.


Головна - Опис - Аксесуари - Фото


Аксесуари


Головна - Опис - Аксесуари - ФотоГоловна - Опис - Аксесуари - Фото

  • 1