Головна - Опис - Асортимент - Аксесуари - Фото


VOX Industrie S.A. - Profile Sp. K. входить до складу Фінансової Групи VOX, провідного постачальника оздоблювальних і будівельних матеріалів. Vox Industrie S.A. - Profile Sp. K. існує на ринку з 1992 року. 18 років досвіду і постійне зростання забезпечили фірмі позицію провідного виробника і постачальника профілів з поліхлорвінілу (ПВХ) у Польщі. Фірма переходить також межі, в хорошому сенсі цього слова - експортує свої вироби в країни Євросоюзу і СНД, де вдало конкурує з місцевими та азіатськими виробниками. 


Profile VOX пропонують дистриб'юторам найширший асортимент внутрішніх і зовнішніх облицювальних матеріалів із ПВХ для стін, підлоги обробки з ПВХ, внутрішніх і зовнішніх підвіконників ПВХ. Пропозицію доповнюють підлогові алюмінієві профілі, масивні статеві дошки, шпоновані підлогові плінтуси, а також підвісні стелі.


Піклуючись про постійний технологічний розвитк, в 2007 році фірма запустила кілька найбільш сучасних екструзійних ліній. Високі технології та know-how дають можливість виробляти вироби найвищої якості за доступною ціною.

На сьогоднішній день фірма має два заводи: у Польщі (м. Червонак) і в Білорусі (Брест).


Головна - Опис - Асортимент - Аксесуари - Фото

Фільтр
Вітрова дошка Автор: Administrator 2839
Соффіт панельний Автор: Administrator 1467
Соффіт Автор: Administrator 1663
Асортимент Автор: Administrator 1896
Аксесуари Автор: Administrator 1581
  • 1