Hunter


Головна - Опис - Асортимент - ФотоКомпанія Hunter Plastics була заснована в 1967 році. У 1971 році компанія сфокусувала свою діяльність на системах водозливу і днеража.


Процес виробництва продукції Hunter Plastics сертифікований за стандартом ISO 9002. Продукція Hunter Plastics повністю відповідає всім європейським стандартам якості.


Hunter Plastics пропонує найширший вибір найбільш сучасних водозливних систем, представлених на ринку. Hunter - це результат багаторічних досліджень, розробок та тестування, що дозволили зробити їх надійними, легкими в обігу і привабливими за ціною. Особливу увагу компанія Hunter Plastics приділяє якості виробів: жолоби всіх водостічних систем проведені відповідно до англійського стандарту BS EN607, кронштейни - до BS EN1462, водозливні труби - до BS EN12200. 


Особливості пластикових водозливів Hunter (Хантер):

 • Водостоки з ПВХ мають однаковий колір по всій глибині, не підтримують горіння і не підтверджені корозії. Мають незначну вагу і не потребують догляду;
 • Міцність жолобів. Товщина стінок ринви 2,2-3,2 мм забезпечує високу механічну міцність водозливу;
 • Поздовжні направляючі забезпечують жорсткість водозливної системи, покращують характеристики потоку, зменшують ризик утворення заторів;
 • Поперечні ребра жорсткості, виконані на зовнішній стороні елементів системи, збільшують міцність водостоку;
 • Дельта-направляючі потоку;
 • Термокомпенсації;
 • Міцність кронштейнів. Кронштейни водостоків HUNTER витримують навантаження до 75 кг;
 • Водостік Hunter не потребує значних затрат праці при монтажі та установці. А незначна вага водостічної системи спрощує роботу з нею;
 • Водостічні системи Hunter забезпечують якісне водовідведення з дахів будь-яких споруд: від невеликих будиночків і котеджів до промислових будівель;
 • Гарантія на водозливні системи Hunter 12 років.

Surefit - система кріплень 


Система кріплень ринв Surefit є унікальною розробкою компанії Hunter. Вона дозволяє швидко і просто встановити водозливи і провести складання елементів. Фіксатори дозволяють здійснити монтаж водозливної системи без додаткового інструменту.


Переваги системи Surefit:

 1. Поворотні засувки - забезпечують просту, швидку збірку і установку водозливу.
 2. Кріпильні елементи - забезпечують надійність і дозволяють здійснювати збірку водозливів вручну без спеціальних інструментів.
 3. Гумові ущільнювачі - забезпечують щільність прилягання елементів один до одного і виключають протікання в водостічній системі.


Водозливні системи Hunter (Хантер): 

До асортименту водозливів Hunter входять п'ять систем зовнішнього водовідведення, внутрішній водозлив та дренажна система. Вони дозволяють знайти відповідні рішення для організації водовідводу з покрівлі будь-якої архітектури і площі, виконаних з будь-якого матеріалу (з рулонних бітумних матеріалів, гнучкої черепиці, металочерепиці, натуральної черепиці і т.д.).
Для приватного будівництва, як правило, застосовуються системи «125» і «Регент».. Система «125» має традиційний округлий профіль, а «Регент» - прямокутний.
Для невеликих будівель була розроблена водозливна система «Міні».
Для ефективного відводу води з покрівлі промислових, громадських і багатоповерхових житлових будинків призначені системи «Максі» і «Шторм». Вони відрізняються підвищеною пропускною здатністю і міцністю.


Головна - Опис - Асортимент - Фото

Асортимент


Головна - Опис - Асортимент - ФотоГоловна - Опис - Асортимент - Фото

 • 1