• 1 Звукоізоляція квартири за допомогою мінеральної вати
 • 2 Що таке ліпнина?
 • 3 Декоративні 3D панелі - нове життя для ваших стін
 • 4 Види і особливості монтажу металоконструкцій
 • 5 Меблі в стилі бароко
 • 6 Котедж в курортному районі
 • 7 Чи варто купувати квартиру в новобудові?
 • 8 Встановлюємо натяжну стелю
 • 9 Каркасні будинки - що і до чого
 • 10 Естетичність і практичність білого дивана в інтер'єрі
image

Питання вибору металочерепиці

Покрівля

Серйозні питання стосовно вибору якісної покрівлі.

Детальніше

image

Особливості профнастилу

Покрівля

Коли потрібно використовувати саме це покриття.

Детальніше
 • Сайдинг: широкийArray вибір матеріалів для сайдингу

  На нашому сайті ви можете знайти цікаві рішення для обробки вашого будинку різноманітними матеріалами.

  Також є можливість побачити порівняння властивостей тих чи інших матеріалів та вибрати найкращий.

 • Основні характеристики виробів з граніту

  Сучасні вироби з граніту, їх властивості та довговічність. Особливості використання..

  Можливості застосування в різних місцях.

  Детальніше
 • 1
 • 2
image

Властивості та особливості використання цегли Детальніше

image

Фальцева покрівля для даху: дешево і сердито Детальніше

image

Зводимо каркасний будинок - що потрібно знати? Детальніше

 
 • Свіже
 • Toп
image

Система розміщення ринвиModule Design

Статті

Принцип установки та розміщення водостічних систем будинку.


image

Сучасний єврошифер: довговічна покрівля

Корисно

Індивідуальний вибір єврошиферу для даху.

Детальніше
image

Види і особливості саморізів

Інструменти

Можливості застосування саморізів у ремонті


image

Затягування болтів

Практика

Способи визначення максимального моменту затягування болтів.

Детальніше

Теплозвукоизоляция

<!--[endif]-->

Теплоизоляционные материалы - это строительные материалы, обладающие определенными свойствами, которые применяются для утепленняи различных поверхностей. Используются также для шумо-звукоизоляции. К теплоизоляционным материалам относятся базальтовии плиты, пенополистирол, минеральная вата, пенополиуретан и т.д.Все теплоизоляционные материалы делятся на три группы:


* Техническая изоляция - теплоизоляционные материалы, используемые для теплоизоляции различных инженерных систем, в частности, теплоизоляция труб. Это вспененный каучук и полиэтилен, защитные оболочки, минеральная вата и другие;
* Строительная изоляция - строительные теплоизоляционные материалы обычно составляют рулонная минеральная вата, плитовым минеральная вата, базальтовая вата, экструдированный пенополистирол и гидроизоляция и служат для утепления стен домов;
* Огнезащита - огнезащитная изоляция выполняет функцию защиты от пожаров, например, огнезащита воздуховодов. Важно понимать, что огнезащита воздуховодов делается в целях безопасности в случае пожара, чтобы чистый воздух еще долго могло поступать в здание, которая охвачена пламенем.


 

Фирма ООО «ИВБУД Сервис» является официальным дилером компаний:


 

 
 

                                                Экструдированный пенополистирол


 Пинопласт


У цій категорії немає статей. Якщо дочірні категорії показуються на цій сторінці, то вони можуть містити статті.

Дочірні категорії

 • Rockwool


  Головна - Опис - Асортимент - Фото


  Технологію виробництва кам'яної вати учені запозичили в самої природи. При спостереженнях за виверженнями вулканів на Гавайських островах були знайдені волокна матеріалу, що мають прекрасні властивості  для використання їх як теплоізоляції. Новий матеріал, що складається з кам'яних волокон, формувався в певних умовах при з'єднанні розжареної вулканічної лави з прохолодним повітрям. Учені усвідомили потенціал цього відкриття, оскільки волокна з'єднали міцність і довговічність каменя з ізоляційними властивостями вати. На додаток до цього, завдяки хаотичному  розташуванню волокон кам'яної вати (у горизонтальному і вертикальному напрямі під різними кутами один до одного) теплоізоляція ROCKWOOL володіє унікальними характеристиками.  Головна - Опис - Асортимент - Фото

  Кількість статей:
  2
 • Isover


  Головна - Опис - Асортимент - Фото  З 1937 року французький концерн «Сен-Гобен» виробляє і постачає звуко- і теплоізоляцію під брендом ISOVER (Ізовер). Назва марки утворилося шляхом складання частин французьких слів isolation - ізоляція і verre - скло. Тепер слово ISOVER практично в усьому світі є загальним для високоякісної теплоізоляції з скляного штапельного волокна. 

  Isover – це скловолокно. В 2001 році концерн вивів на ринок серію продуктів з кам'яної вати і став універсальним постачальником теплоізоляційних матеріалів. Сьогодні ізоляційний напрям «Сен-Гобен» виробляє і постачає тепло- та звукоізоляцію зі скловолокна (технологія TEL) і кам'яної вати, акустичні стелі та панелі і екструдований пінополістирол.

  На сьогоднішній день асортимент продукції під брендом Isover представлений двома основними напрямками: будівельна та технічна ізоляція. Ізоляційні рішення Isover випускаються в плитах і матах і призначені для застосування в цивільному та приватному будівництві, на промислових підприємствах і при будівництві транспорту. ISOVER використовується для захисту перегородок, стін, підлог, покрівель, а також систем опалення та воздухоотводов. Рішення Isover застосовні як при будівництві нових будинків, так і при реконструкції старих.
   
  Перевагами матеріалів Isover для утеплення скатних дахів є:

  • Надійні теплозахисні властивості. Низькі показники теплопровідності матеріалів ISOVER гарантують максимальний захист від спеки чи холоду. Матеріали Isover, придатні для утеплення скатних дахів, характеризуються коефіцієнтами теплоппроводності від 0,034 до 0,037 Вт / мК. Матеріали Isover мають однорідні за обсягом властивості; заявлені параметри дотримуються від партії до партії, що гарантовано системою управління якістю продукції за стандартом ISO 9001 та EN13162.
  • Підвищена вологостійкість. Спеціалізований матеріал Скатна кровля виготовлена за спеціальною технологією, яка забезпечує збільшення гідрофобності волокон в 3 рази. Це робить матеріал більш вологостійким і захищеним від шкідливої дії води при виникненні форс-мажорних ситуацій під час монтажу або експлуатації (наприклад, дощ під час будівельних робіт, прорив гідрозахисної плівки, протікання труби, що прокладена в стіні мансарди).
  • Ергономічні розміри. Ширина спеціалізованого продукту адаптована до існуючої практики встановлення матеріалу враспір кроквяної конструкції з кроком 600 мм. Найбільш зручним при утеплення даху є монтаж плит зсередини мансарди. У цьому випадку з установкою матеріалу може впоратися навіть одна людина. Теплоізоляція ISOVER м'яка і еластична за структурою. З нею зручно і комфортно працювати: матеріал не обсипається, не колиться. Завдяки своїй пружності він надійно фіксується як в дерев'яній, так і в металевій конструкції.
  • Надійні звукоізоляційні властивості. Скловолокнисті матеріали володіють прекрасними звукопоглинальними характеристиками. Рокіт літаків, шум на ділянці біля котеджу, стукіт дощу - ізоляційні матеріали Isover допоможуть усунути дискомфортний дію шуму.
  • Негорючість. На відміну від утеплювачів органічного походження, які при пожежі плавляться, горять і димлять, скловолокнисті матеріали не поширюють і не підтримують горіння. Теплоізоляція ISOVER додатково захищає будинок при виникненні пожежі, тому що не підтримує горіння і не виділяє токсичних речовин при будь-яких, навіть самих високих температурах. Температура спікання скловолокна складає більше 6000 ° С (для порівняння: температура плавлення алюмінію становить 7000 ° С).
  • Біостійкість. Матеріали Isover не гниють, в них не утворюється грибок, вони не є місцем існування гризунів, птахів і комах.
  • Довговічність. Досвід застосування матеріалів, виготовлених за технологією волокнообразованія TEL налічує більше 50 років.
  • Екологічність. Застосування матеріалів Isover безпечно для здоров'я людини. Вони можуть застосовуватися навіть там, де санітарні вимоги особливо високі. Екологічність продукції ISOVER підтверджена міжнародними гігієнічними сертифікатами. 

  Схема утеплення скатних покрівель:

  1. Покрівельне покриття: метал, черепиця, м'яка черепиця і т.д.;
  2. Решетування;
  3. Вітрозахист (Tyvek Soft, ЮТАВЕК, Нікофол НР);
  4. Теплоізоляція ISOVER: Рекомендована: Скатна кровля (плити), КЛ 37 (KL 37, плити), КТ 37 (KT 37, мати); Можлива: КЛ 34 (KL 34, плити), КТ 40 (KT 40, мати);
  5. Крокви;
  6. Пароізоляція (паробар'єр);
  7. Внутрішнє оздоблення: гіпсокартон, вагонка.


  Головна - Опис - Асортимент - Фото  Кількість статей:
  1
 • Knauf


  Головна - Опис - Асортимент - Фото
  Сучасна будівельна індустрія потребує високоякісних теплоізоляційних матеріалів. Їх застосування дозволяє знизити масу конструкцій, зменшити потребу в таких будівельних матеріалах як бетон, цегла, дерев'яні конструкції. Застосування теплоізоляції дозволяє значно скоротити витрати на енергію при опаленні будинків, забезпечує максимальний комфорт в житлових приміщеннях. Продукція Knauf Insulation відповідає самим високим вимогам, що пред'являються до теплоізоляційних матеріалів:

  • Низька теплопровідність (0,031-0,044 Вт / мК для продукції зі скловолокна);
  • Стійкість до навантажень;
  • Паропроникність;
  • Водовідштовхувальні властивості;
  • Якість матеріалу.
  • Високий рівень звукоізоляції.

  Володіючи власною прогресивною технологією виробництва, «Кнауф Інсулейшн» забезпечує незмінно високу якість виготовлених матеріалів, а також їх інноваційну упаковку. Розроблена в компанії мультіупаковка дозволяє скоротити час на завантаження-розвантаження, зменшити займану площу при транспортуванні і зберіганні матеріалів. 


  Головна - Опис - Асортимент - Фото

  Кількість статей:
  1
 • Белтеп


  Головна - Опис - Асортимент - Фото  «БЕЛТЕП» - негорюча і гідрофобна теплоізоляція. Плити з мінеральної вати «БЕЛТЕП» використовуються при будівництві, реконструкції, модернізації та ремонті будинків та споруд.


  Плити з мінеральної вати «БЕЛТЕП» застосовуються для ненавантаженої теплової ізоляції горизонтальних конструкцій, похилих покрівель, горищних перекриттів, теплової ізоляції полегшених стін, вентильованих систем для легких і важких штукатурних систем утеплення, а також в якості теплової ізоляції суміщених покрівель і горищних перекриттів з пристроєних стяжок по плитах. 


  Переваги плит «БЕЛТЕП»:

  • Високі теплоізоляційні властивості.
  • Хороший звукоізолятор як для підлоги так і для стін і стель.
  • Негорючі.
  • Гідрофобні.
  • Мають високу стійкість до органічних речовин.
  • Працюють в діапазоні температур від -60 С до +400 ° С.
  • Прості в зверненні, міцні на стиск.

  Переваги зовнішньої теплоізоляції із застосуванням плит «БЕЛТЕП»:

  • Забезпечує високий рівень енергозбереження.
  • Знижує витрати на опалення будинку.
  • Підвищує звукоізоляцію зовнішніх стін.
  • Може застосовуватися як у знову споруджуваних, так і на реконструйованих будівлях.
  • Збільшує термін служби несучих стін.
  • Знижує навантаження на фундамент завдяки можливості пристрою зовнішніх стін меншої товщини.

  Упаковка, транспортування і зберігання:

  • Плити упаковуються в поліетиленову плівку;
  • Зберігання теплоізоляційних виробів має проводиться під навісом.

  Головна - Опис - Асортимент - Фото


  Кількість статей:
  1
 • Техно


  Головна - Опис - Асортимент - Фото


  Базальтовий утеплювач Техно, вироблений на новому заводі Техно м. Рязань на обладнанні Словенської фірми "Техно", є високоефективним теплоізоляційним матеріалом. Завдяки своїй волокнистій структурі теплоізоляція Техно містить велику кількість повітря, пересування якого по товщині продукту ускладнюють численні волокна. У поєднанні з малим діаметром мінерального волокна це додає продукції Техно відмінні теплоізоляційні властивості. 


  Продукти Техно поєднують в собі негорючість і низьку теплопровідність при високих температурах. Їх основою є волокна, отримані з розплаву тугоплавких базальтових порід. Температура плавлення волокна - понад 1000 ° С, а температура експлуатації теплоізоляції Техно може досягати 400 ° С. Теплоізоляція Техно утримує від поширення тепло, утворене в результаті пожежі, і захищає будівельні конструкції від деформації і руйнування. Це дає додатковий час, життєво необхідний для евакуації людей, документів, майна. Система теплоізоляції Техно володіє максимальною надійністю та довговічністю. Міцність утеплювача дозволяє зберігати теплоізоляційні властивості захисної конструкції протягом усього життєвого циклу. Застосування теплоізоляції Техно на фасадах будівель, у конструкціях міжповерхових перекриттів і перегородок знижує або повністю усуває негативний вплив шуму. Волокниста структура теплоізоляції Техно поглинає енергію звукових хвиль, завдяки чому звукові хвилі при контакті з матеріалом втрачають свою потужність Ця властивість важлива для приміщень будь-якого призначення, як житлових, так громадських та виробничих, де необхідно створити сприятливі умови для життя чи трудової діяльності.  Головна - Опис - Асортимент - Фото

  Кількість статей:
  1
 • 1